Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Słodka zabawa z Choc&Play

23.10.2012

Choc&Play to niezwykle słodka propozycja od Chocolissimo. Ręcznie przygotowywane czekolady z oryginalnymi dodatkami to pewnie nic nowego, ale możliwość samodzielnego stworzenia własnej receptury to z pewnością hit tej jesieni.
Specjalnie stworzony do tego konfigurator pozwala nam samodzielnie określić kształt, smak i rozmiar czekolady oraz wybrać dodatki i opakowanie. Możemy stworzyć tabliczkę w kształcie serca, choineczki bądź bardziej tradycyjną kwadratową lub prostokątną i udekorować ja jednym z kilkudziesięciu dodatków. Do dyspozycji mamy tu chrupiące orzechy, niespotykane owoce, słodycze, aromatyczne przyprawy oraz słodkie dekoracje. Tak zaprojektowaną i specjalnie wyprodukowaną dla nas czekoladę, możemy zapakować w jedno z oryginalnych, specjalnie zaprojektowanych opakowań.

Choc& Paly to nie tylko innowacyjny produkt na rynku słodkości ale także wyśmienita zabawa, przy której „tabliczka czekolady” nabiera jeszcze pyszniejszego znaczenia i staje się słodką chwilą przyjemności, którą można podarować jako upominek bądź samemu rozkoszować się wyśmienitym smakiem belgijskiej czekolady.

Chocolissimo wprowadzając do swojej oferty Choc&Play miało na uwadze, iż przygotowywane na życzenie klientów tabliczki są idealnym pomysłem na upominek firmowy, dlatego też stworzyło możliwość zamówienia słodkich  tafli w dedykowanych opakowaniach z indywidualną personalizacją.