Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Słodka promocja Gdańska

08.03.2013

Firma Słodkie Upominki specjalizująca się w projektowaniu, produkcji oraz konfekcjonowaniu słodyczy reklamowych – wyprodukowała Słodkie Saszetki dla Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Słodkie Saszetki – których zawartość stanowi miętowa guma do żucia – będą pełniły rolę słodkiego gadżetu reklamowego miasta Gdańsk. Gdańska Organizacja Turystyczna wykorzysta je w działaniach promocyjnych podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB w Berlinie, Gdańskich Targów Turystycznych GTT oraz Targów Jantur w Kaliningradzie. Pojawią się również jako słodkie upominki podczas czterech imprez z cyklu „Gdańska zaprasza”, organizowanych w czterech miastach Polski.
– Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie w działaniach promocyjnych słodyczy reklamowych przede wszystkim dlatego, aby ten typ reklamy kojarzył się –  osobom odwiedzającym targi – z poczuciem smaku i stylu Gdańska, z jego świeżością i otwartością na nowości – mówi Lucyna Augustyn, Specjalista ds. Promocji Gdańska Organizacja Turystyczna.

Słodkie Saszetki – produkt zaprojektowany i produkowany przez firmę Słodkie Upominki – zajęły w konkursie „Gifts of the Year 2009”, organizowanym w ramach Międzynarodowych Dni Reklamy RemaDays, I miejsce w kategorii produktów do 0,50 gr.
Dzięki swojej atrakcyjnej formie oraz dużej powierzchni reklamowej, Słodkie Saszetki mogą być wykorzystywane zarówno jako samodzielny gadżet reklamowy, jak również jako element uzupełniający dużych akcji marketingowych.

Informacje o firmie
Firma Słodkie Upominki – uznany producent i dostawca słodyczy reklamowych – funkcjonuje na polskim rynku od 1999 roku. Od ponad 8 lat firma jest również obecna na rynku europejskim – słodycze reklamowe dostarczane są do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz m.in. do Norwegii, Szwajcarii, Chorwacji, Gruzji… Misją Słodkich Upominków jest oferowanie najwyższej jakości słodyczy reklamowych projektowanych i produkowanych z myślą o jak najbardziej efektywnym i efektownym ich wykorzystaniu w działaniach marketingowych prowadzonych przez klientów. Firma Słodkie Upominki jest członkiem: PSI (Promotional Product Service Institut) od 2003 roku, European Sourcing oraz Trade Only.