Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

„SKREPKA EXRO 2018” NAJWIĘKSZA WYSTAWA ARTYKUŁÓW PAPIERNICZYCH I MATERIAŁÓW BIUROWYCH W ROSJI!

25.01.2018

25 edycja Międzynarodowej Specjalistycznej Wystawy Artykułów Papierniczych i Materiałów Biurowych „Skrepka Expo” odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym „Crocus Expo” w dniach 13 do 15 marca 2018 roku.

 

Od 15 lat wystawa „Skrepka Expo” przyciąga specjalistów i wiodących przedstawicieli branży artykułów papierniczych z Rosji i krajów zarówno bliskiej, jak i dalszej zagranicy.

 

Wieloletnie pomyślne doświadczenia oraz udział wszystkich kluczowych profesjonalistów z branży, jak również  i nowych uczestników rynku potwierdziły status „Skrepka Expo” jako największej międzynarodowej wystawy artykułów papierniczych i materiałów biurowych, a także największej platformy B2B w Rosji.

 

Wystawa „Skrepka Expo” oferuje obiektywne podejście do bieżącej sytuacji na rynku papierniczym i obejmuje wszystkie sektory tej branży, takie jak produkty papiernicze, przybory szkolne, wyroby papierowe, materiały artystyczne i rzemieślnicze, artykuły biurowe, wyroby pamiątkowe, zabawki, produkty świąteczne, biurowe materiały eksploatacyjne i wiele innych.

 

Liczba uczestników wystawy „Skrepka Expo” rośnie z roku na rok: w 2017 roku trzydniową wystawę odwiedziło ponad 11 tysięcy gości z ponad 20 krajów. Ponad 220 firm zaprezentowało swoje produkty na powierzchni 12 000 metrów kwadratowych. Wśród nich były firmy z Włoch, Francji, Niemiec, Austrii, Polski, Chin, Japonii, Tajlandii, Turcji, Indii, Białorusi i innych państw.

 

UDZIAŁ W WYSTAWIE „SKREPKA EXPO” POZWOLI CI:


  • Znaleźć nowych klientów;
  • Przyspieszyć proces sprzedaży;
  • Zwiększyć udział w rynku;
  • Nawiązać w krótkim czasie kontakt z wszystkimi partnerami;
  • Odkryć nowe rynki;
  • Być w samym centrum branżowych wydarzeń;
  • Potwierdzić twoją reputację lidera branży!

BĄDŹ TAM!


Najlepsi producenci i dystrybutorzy z całego świata czekają na ciebie podczas 25 edycji Międzynarodowej Specjalistycznej Wystawy Artykułów Papierniczych i Materiałów Biurowych „Skrepka Expo”! Potwierdź swoją reputację lidera rynku!

 

Moskwa, International Exhibition Center „Crocus Expo”, Pawilon Nr. 2, Hala Nr. 11, 13-15 Marzec

 

 „Skrepka Expo” – łączymy najlepszych!

 

LLC “Skrepka Expo Project”:
Telefon: +7 495 648 9138, +7 495 789 9380
fair@apkor.ru, info@apkor.ru, clip@apkor.ru


LISTA UCZESTNIKÓW 


PLAN WYSTAWY 


ZAPROSZENIE