Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Senatorski Survival Szkoleniowy

13.06.2011

Organizator zaplanował dla swoich gości, przedstawicieli agencji reklamowych, szereg atrakcji. By połączyć przyjemne z pożytecznym, poza szkoleniem produktowym i prezentacją idei WAPenMug, pierwszego dnia uczestnicy mogli bawić się i integrować przy muzyce i grach X-Box Kinect. W wesoły nastrój wprowadził wszystkich Pan Przemysław Żejmo z kabaretu Jurki. Drugiego dnia producent zaprosił uczestników 3S na wycieczkę do siedziby firmy, w której także czekały niespodzianki. Poza możliwością poznania wszystkich pracowników SENATORA oraz ich obowiązków, obserwacją przebiegu sztafety – zlecenia (od etapu zamówienia po wysyłkę znakowanego towaru), zaproszeni mieli możliwość przez chwilę wcielić się w pracowników produkcji.
Każdy z nich mógł usiąść przy maszynie drukarskiej, by wykonać długopis z napisem Mój pierwszy raz!”. Każda osoba dostała również szansę zmontowania długopisów, według własnej kompozycji kolorystycznej.
Po wizycie w firmie uczestnicy udali się na spływ kajakowy by pokonać 14 km trasy. Piękna pogoda i wspaniały nastrój, który udzielił się wszystkim, nie zepsuły odciski, jakie pojawiły się po 4 godzinnym wiosłowaniu. Całą imprezę zwieńczył wieczór w drewnianej chacie z biesiadą przy pieczonym prosiaku. Tańców i żartów nie było końca!
Niestety wszystko co miłe szybko się kończy. Dwa dni, pełne wrażeń zamknęło sobotnie, słoneczne pożegnanie gości. Na szczęście następna majówka już za rok!