Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Sektor reklamy i poligrafii na targach RemaDays Warszawa.

31.01.2013

Już w najbliższą środę rozpoczną się największe w Europie Środkowej targi reklamy i poligrafii RemaDays Warszawa 2013. W wydarzeniu weźmie udział około 570 wystawców prezentujących swoją ofertę w sektorach GiftsWorld, TechnologyPark, PrintShow oraz Out&Indoor.

Wiele firm wystawiających się na targach rozpoczyna rok od prezentacji nowych katalogów i ofert. Od 6-7 lutego wszyscy zwiedzający będą mieli zatem okazję zobaczenia dziesiątek nowości produktowych i premierowych rozwiązań dedykowanych specjalnie dla branży reklamowej i poligraficznej.

Promocja nowości na targach jest tradycyjnie wspierana przez konkurs Gifts of The Year, w którym wyróżnione zostają najlepsze zdaniem profesjonalistów z branży i zwiedzających, gadżety 2013 roku. Już po raz drugi organizator targów wręczy także  Medale za Innowacje Technologiczne. Nagroda przyznawana jest za najlepsze rozwiązania wspierające działalność branży reklamowej i poligraficznej.
 
Aby ułatwić komunikację podczas trwania targów, organizator wprowadził kilka znaczących usprawnień. W dniach od 6 do 8 lutego, na ulicach Józefa Bema i Prądzyńskiego w Warszawie, zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. System sprawdził się już podczas Euro 2012 i znacznie rozładował korki w trakcie wzmożonego ruchu, w okolicach hal Expo XXI . Dla podróżujących koleją, zostanie uruchomiona bezpłatna komunikacja pomiędzy dworcem Warszawa Zachodnia a targami. Do dyspozycji gości będzie również dodatkowy parking na 350 aut, znajdujący się tuż na przeciwko głównego wejścia na targi.

Każdy zwiedzający otrzyma całkowicie bezpłatne, praktyczne narzędzie pracy na cały nadchodzący rok. Wielka Księga Reklamy i Poligrafii to nowoczesne połączenie reklamy prasowej, katalogu wystawców i podręcznej bazy danych. Pozycja zawiera aktualne dane firm, zajmujących się wszystkimi aspektami reklamy. Oprócz tego udostępnia bezpośrednie kontakty do działów handlowych, co znacząco skraca proces nawiązania kontaktu.

IX edycja targów RemaDays Warsaw rozpocznie się 6 lutego 2013 roku i potrwa 3 dni. Więcej szczegółów o imprezie dostępnych jest na stronie www.remadays.com, na której  można  zapoznać się z aktualną listą wystawców.