Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

SEGREGATORY.PL weszła w skład Grupy MILO

23.05.2018

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2018 roku w skład Grupy MILO weszła znana, polska marka SGREGATORY.PL Robert Pawłowski, która działała na rynku europejskim od 1990 roku produkując segregatory, teczki i wzorniki reklamowe. 

Grupa MILO zakupiła również część parku maszynowego do produkcji wysokiej jakości segregatorów, teczek, wzorników, clipboardów, standów oraz pudełek reklamowych.

Połączenie wiedzy i doświadczenia obu firm z pewnością przełoży się na wyższą konkurencyjność, jakość oraz bogatszą ofertę.

MILO Bartosz Mickiewicz jest czołowym producentem materiałów reklamowych typu premium, działającym na polskim rynku od ponad 25 lat. Produkcją zlokalizowana jest pod Wrocławiem na terenie 10 000mkw. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym,  nad którym czuwa wyspecjalizowany zespół  fachowców.  Wkrótce zostanie uruchomiona nowoczesna linia do produkcji wysokiej jakości opakowań i wzorników  reklamowych.

Dzięki tej inwestycji oferta firmy zostanie wzbogacona o pudełka dwuczęściowe, pudełka zamykane na magnesy, różnego typu wzorniki firmowe tynków, tkanin, rolet, na profile.