Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Salem Design Studionowym Członkiem PIAP!

23.06.2022

W maju br. do grona Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych przystąpiła firma : Salem Design Studio.

Salem Design Studio to kreatywna agencja reklamowo-marketingowa działająca na rynku od 2014 roku. Zespół tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej oraz filmowej. Przedstawiciele firmy dokładają wszelkich starań, aby dostarczane przez nich usługi i produkty były najwyższej jakości oraz spełniały najwyższe oczekiwania klientów. Salem Design Studio realizuje najbardziej oryginalne pomysły klientów, służy swoim doświadczeniem i doradza w razie jakichkolwiek wątpliwości, pomaga doprowadzić projekt do realizacji.
W skład grupy Salem wchodzą: Salem Design Studio – Kreatywna Agencja Reklamowa – produkcja filmowa (reklamowa, produktowa, eventowa), fotografia (reklamowa, produktowa, eventowa), projekty graficzne oraz poligrafia. NewAvenue – Gadżety Reklamowe ze znakowaniem – czapki, odzież, upominki, drobiazgi, poligrafia (kalendarze, teczki, notesy,…). Salem Promotion – organizacja eventów oraz Salem Wedding – Reportaże okolicznościowe i gifty, fotorelacje, video reportaże oraz fotoplenery.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie
www.piap-org.pl


Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426