Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

SafetyGifts – nowa marka i nowa kategoria produktów reklamowych w portfolio USB System.

29.06.2020

 

SafetyGifts to seria antybakteryjnych żeli i płynów do rąk z logo Klienta. To polska, stale kontrolowana produkcja oznaczająca najwyższą jakość, to niezwykle atrakcyjne, niskie ceny, termin realizacji z personalizowaną etykietą w zaledwie 3 dni robocze oraz minimum produkcyjnym 50 szt.

 

Ta kompletna linia produktów dostępna jest w różnych typach opakowań i pojemnościach, tak aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby – oferujemy żele i płyny w buteleczkach z atomizerem (spray’e) oraz w buteleczkach typu flip-top; o pojemnościach 30 i 50 ml. Prawdziwym hitem stały się: płyn i żel o pojemności 30 ml ze względu na swoje małe, praktyczne rozmiary (można zawsze mieć je przy sobie) oraz niezwykle atrakcyjną cenę. Obok żeli i płynów z personalizowanymi etykietami oferujemy te same artykuły ze standardową etykietą.

 

Wszystkie nasze produkty skutecznie dezynfekują dłonie – zawierają aż 70% alkoholu. Nie wymagają spłukiwania, jednocześnie nie wysuszając skóry, gdyż wzbogacone zostały o Aloes i Glicerynę o działaniu nawilżająco-kojącym i przeciwdziałającym podrażnieniom.

 

Dzięki produktom z nowej kategorii SafetyGifts, firmy mogą skutecznie promować swój wizerunek dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i komfort podczas pracy i codziennych aktywności !

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy:

 

sprzedaz@usbsystem.pl

Tel.+48 22 753 41 60