Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Ruszyła rejestracja na Forum Branży Eventowej

08.11.2022

Misją Forum Branży Eventowej jest pokazanie eventu jako spójnego elementu komunikacji z klientami, pracownikami i innymi uczestnikami otoczenia przedsiębiorstwa.

W trakcie edycji 2023 FBE omówione zostanie zastosowanie wydarzeń w działaniach marketingowych, Public Relations oraz w zakresie polityki HR. Analizie i ocenie poddana zostanie obecna sytuacja na rynku wydarzeń. Zajmiemy się również tym jak radzić sobie w zmiennym otoczeniu. Tradycyjnie już podjęta zostanie próba prognozy trendów na najbliższą przyszłość.

Pojawią się wystąpienia związane z realizacjami on-line. Kluczowym zagadnieniem tegorocznego programu będzie VUCA oraz miejsce wydarzeń w świecie zdominowanym przez social media. Porozmawiamy o odpowiedzialności energetycznej oraz zrównoważonym rozwoju w eventach. Przedstawimy wydarzenia masowe w praktyce.

W edycji 2023 ponownie pojawią się aż dwie sceny. Scena główna przygotowana na przyjęcie 700 słuchaczy oraz mała scena. Przedpołudniowy blok na małej scenie będzie w 100% poświęcony wykorzystaniu wydarzeń w strategii miast.

Najbliższa edycja Forum Branży Eventowej już po raz drugi zakończy się… galą finałową Elfów Stowarzyszenia Branży Eventowej!

W realizacji najbliższej edycji FBE udział bierze znacząca większość liczących się podmiotów przemysłu spotkań. Jest to, według organizatorów, powód do optymistycznego patrzenia w przyszłość branży, która potrafi się zjednoczyć, współpracować i wspólnie świętować.

Istotną rolę w organizacji forum odgrywają: Stowarzyszenie Branży Eventowej, MPI Polish Chapter, THINK MICE, Meeting Planner oraz Sfera Sportu. Partnerem strategicznym jest EXPO XXI.

Rejestracja na wydarzenie została już otwarta: https://forumbranzyeventowej.pl/zarejestruj-sie/.

Więcej informacji: www.forumbranzyeventowej.pl;

https://www.facebook.com/ForumBranzyEventowej/

https://www.linkedin.com/company/evential-sp–z-o-o-/