Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

ROLY, OBECNI KOLEJNY ROK NA TARGACH REMADAYS

22.05.2019


Po piętnastu edycjach, REMADAYS jest jednym z najważniejszych targów komercyjnych poświęconych reklamie i nadruku na świecie. Stała się kluczowym wydarzeniem w rocznym kalendarzu ROLY. Dzięki obecności na targach od 2010 roku znaczenie REMADAYS dla ROLY jest równoległe do rozwoju marki na polskim rynku.

 

Udział ROLY w tegorocznej edycji można określić jako bardzo udany. Stoisko marki spotkało się z dużą liczbą odwiedzających, którzy mogli zobaczyć osobiście obszerny katalog na rok 2019 i różne kolekcje, które go tworzą. Wszystkie kolekcje wyróżniają się doskonałą jakością i ceną oferowaną przez ROLY.

 

Niewątpliwie 65 nowości prezentowanych przez markę stały się tematem przewodnim. Nie tylko ze względu na ich różnorodność, ale także dlatego, że są one rozłożone na cały katalog wśród wszystkich kategorii. Nowemu katalogu towarzyszy duża akceptacja na polskim rynku, ze szczególnym uwzględnieniem nowych kolekcji i subkolekcji.

 

Do najbardziej odświeżonych kolekcji należą WINTER, WORKWEAR i SPORT. W tej ostatniej wyróżniają się nowe modele odzieży technicznej, takie jak koszulki BAHRAIN, MONACO lub BUGGATI, przeznaczone do uprawiania sportu w wygodny i stylowy sposób.

 

Z drugiej strony odnowiona oferta plecaków i akcesoriów z ciekawym dodatkiem linii toreb z naturalnych włókien, a także nowa kolekcja bielizny INWHITE, były jedną z najbardziej komentowanych nowości.

 

Na szczególną uwagę zasługują najbardziej klasyczne modele ROLY. Mamy na myśli bawełniane koszulki, bluzy lub kurtki softshell, które z roku na rok mają większe zaintersowanie wśród klientów.

 

Jak zwykle obecność ROLY na targach REMADAYS stała się cennym doświadczeniem zawodowym. Moźliwość, którą marka wykorzystuje aby nadal umacniać swoją pozycję w Polsce i na rynkach europejskich.