Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Rodzina ploterów HANDTOP UV na targach Fespa Londyn 2013.

11.06.2013

Rodzina ploterów HANDTOP UV na targach Fespa Londyn 2013.

 

API.PL Spółka z o.o. autoryzowany dystrybutor ploterów Handtop UV zaprasza na stoisko firmy Shenzhen Handtop Tech Co. LTD podczas targów Fespa w Londynie w terminie 25-29.06.2013. Będzie tu można zobaczyć rodzinę najnowszych ploterów z płaskim stołem oraz hybrydowych. Dystrybutor przygotował specjalną ofertę handlową na urządzenie Handtop 1610UV.

 

Na stoisku zaprezentowane będą nastepujące maszyny:

 

PRODUKTYWNOŚĆ

Handtop 3116UV to precyzyjny ploter UV z płaskim stołem 3,1 x 1,6 m przeznaczony do druku na sztywnych i giętkich płaskich podłożach o grubości do 10 cm. Prędkość druku osiąga 74 m2/h dzięki zastosowaniu głowic Kyocera wyposażonych w 2656 dysz rozmieszczonych na długości 108mm. Technologia grayscale i rozdzielczość fizyczna 600dpi oraz minimalna wielkość kropli o pojemności 6 pikolitrów gwarantują fotograficzną jakość druku. Dokładność wykonania stołu i powtarzalność prowadzenia karetki umożliwiają uzyskiwanie efektów druku 3D poprzez wielokrotne nakładanie tego samego obrazu.

 

KOMPAKTOWOŚĆ

Handtop 1610UV to ploter z płaskim stołem o wymiarach 1,6 x 1,0 m, doskonale nadający się do druku gadżetów reklamowych, elementów dekoracji wnętrz, szkła i drewna. Głowice Ricoh Gen IV 7-21pl gwarantują gładkie przejścia tonalne bez stosowania dodatkowych jasnych atramentów. Fotograficzna jakość druku jest zachowana przy niższym zużyciu tuszu niż w rozwiązaniach konkurencji. Głowica z atramentem białym umieszczona w osobnym rzędzie pozwala na druk z pełną wydajnością również na mediach kolorowych.

 

UNIWERSALNOŚĆ

Handtop 2500 UV to szybki i dokładny ploter hybrydowy przeznaczony do druku z roli na rolę i na sztywnych materiałach płaskich o grubości do 5 cm. Jego stabilna konstrukcja, funkcjonalny podsys pasa transmisyjnego oraz nowoczesne głowice Spectra Polaris gwarantują wysoką produktywność na szerokiej gamie podłoży. Kombinacja głowic 15pl (CMYKcm) oraz 35pl dla atramentu białego i lakieru czynią tę maszynę wyjątkowo uniwersalną. Teraz w nowej odsłonie.

 

Specjaliści API.PL będą obecni, nie tylko na stoisku Handtop Shenzen Ltd., ale również na stoiskach pozostałych partnerów: Epson Europe, Summa, Rutland Holding.

Serdecznie zapraszamy do umawiania spotkań: http://www.api.pl/targi-fespa-londyn-2013