Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

RESTART – Asortyment marki TOPPOINT u gadżeciarze.com / Żejmo & Siatecki s.c. !

08.06.2021

Gadzeciarze.com – marka należąca do Żejmo & Siatecki s.c. oraz TOPPOINT zapraszają do wspólnego restartu branży reklamowej. Po wielu miesiącach pandemicznych ograniczeń i „lockdownów”, tak dotkliwych dla większości firm, gospodarki wszystkich krajów coraz intensywniej wracają do pełnej wydajności. Powrót na rynek oznacza wzmożoną walkę o zdobycie nowych oraz o odzyskanie dotychczasowych klientów.

To jasny sygnał dla branży reklamowej, która jak zawsze musi być gotowa do działania, kreowania nowych trendów i sposobów skutecznej komunikacji firm z klientami. W nowej rzeczywistości, jakość, niezawodność i nowatorski design są kluczowe dla gadżetów reklamowych, a oferowane przez Gadzeciarze.com produkty marki TOPPOINT doskonale spełniają te kryteria. Skontaktuj się z nami i poznaj najciekawsze propozycje na najbliższe miesiące.

 

TOPPOINT to holenderska firma z prawie 100–letnią tradycją i doświadczeniem w produkcji, dystrybucji i znakowaniu artykułów reklamowych. Oferuje artykuły promocyjne dopasowane do potrzeb i kieszeni każdego klienta. Od klasycznych artykułów reklamowych po niepowtarzalne i niebanalne, indywidualizowane poprzez nadruki (tamponowy, transferowy, cyfrowy, sitodruk, na ceramice), grawer laserowy, czy też doming.

W ofercie TOPPOINT znaleźć można materiały piśmiennicze (w tym długopisy made-in-Germany, wg własnego projektu i patentu), zakreślacze, kubki, szklanki, torby, plecaki, notatniki, notesy, kartki samoprzylepne, produkty ekologiczne, breloczki, oraz inne zabawne, ciekawe gadżety reklamowe.

 

ŻEJMO & SIATECKI s.c. / gadzeciarze.com to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży artykułów reklamowych, wyspecjalizowana w wyłącznej dystrybucji produktów renomowanych europejskich marek oraz w ich znakowaniu.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

TOPPOINT Polska sp. z o.o.

Ron Willems

 

Żejmo & Siatecki s.c. / gadzeciarze.com

Szczepan Siatecki / Krzysztof Żejmo