Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

RemaTV Flesz – październik 2018 – najnowsze informacje z branży

15.10.2018


W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu?

– Printed Conference – druk 3D

– targi Fachpack w Norymberdze

 

– 20 lat Quad/Graphics

 

17 października 2018 roku w krakowskim Centrum Kongresowym ICE odbędzie się konferencja poświęcona drukowi 3D – Printed Conference, połączona z otwartymi targami druku 3D oraz Strefą Innowatora, gdzie będzie można zobaczyć najciekawsze projekty wykorzystujące nowe technologie. Printed Conference to miejsce w którym poznacie Państwo rynek, zdobędzie się ogólny przegląd technologii przyrostowych i jej możliwości, bedzie można dowiedzieć się jak biznes wykorzystuje te techniki i jak zbudować biznes z wykorzystaniem druku 3D.
Więcej informacji na stronie internetowej konferencji. Firmy wykorzystujące druk 3D znajdziecie państwo również na targach reklamy i druku RemaDays w sektorze Printing House. W dniach od 25 do 27 września w Norymberdze, odbyły się targi dla branży opakowań Fachpack. Jest to jedna z największych i najważniejszych imprez targowych branży opakowaniowej w Niemczech. W tym roku wzięło w niej udział ponad 1600 wystawców z ponad 40 państw w tym blisko 60 z Polski. Nie zabraklo również wystawców targów RemaDays: firmy Allbag oraz Lynx Poland. Udział w targach FachPack to skuteczny sposób prezentacji własnej marki i szybka droga do osiągnięcia celów biznesowych. Odpowiednio wykorzystana wymiana doświadczeń i poznanie nowych trendów jest w stanie znacznie wzmocnić pozycję firmy na rynku. Więcej informacji na stronie targów. Sektor związany z branżą opakowań spotkacie Państwo również na międzynarodowych targach reklamy i druku RemaDays Warsaw 2019. Podczas ubiegłej edycji sektor Packaging Materials reprezentowało blisko 80 firm. Firma Quad/Graphics powstała na skutek połączenia drukarni w Pile i spółki Superkolor w Radzyminie. W ciągu tych lat firma została wyposażona w ponad 100 maszyn, każdego roku inwestując w coraz nowocześniejszy sprzęt. Jej dynamiczny rozwój spowodował, że dziś zatrudnia w Europie 1900 pracowników, drukuje blisko 1000 tytułów prasowych, reklamowych i produktowych. Na przestrzeni lat firma zdobyła ponad 30 nagród i wyróżnień zarówno w dziedzinie druku, jak i w biznesie, a także jako solidny pracodawca. Działalność Quad Graphics to również inicjatywy na rzecz społeczności lokalnych, a także aktywne dbanie o środowisko naturalne. Obecnie firma prezentuje bardzo wszechstronno ofertę. Jest doświadczoną firmą łączącą usługi drukarskie i marketingowe, dzięki czemu pomagają klientom w bardziej wydajnym i skutecznym wprowadzaniu na rynek produktów i usług.

 

ZOBACZ NAJNOWSZE WYDANIE FLESZA!