Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

RemaTV Flesz – lipiec 2018 – najnowsze informacje z branży

03.07.2018

W RemaTV Flesz są prezentowane wybrane, najważniejsze wydarzenia w branży reklamowej i poligraficznej. Co znajdziecie Państwo w najnowszym wydaniu?

 

Rozpoczęły się zapisy do trzeciej edycji spotkań pod szyldem Quality Tour w Poznaniu. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 25 do 27 września. QUALITY TOUR posiada wyjątkową formułę: podczas części merytorycznej prelegenci praktycy dokładnie omówią rozwiązania jakościowe wdrożone w swoich zakładach, w części praktycznej zaprezentują je na żywo podczas zwiedzania. W tym roku do współpracy zaproszono trzy nowoczesne obiekty znane z doskonałej jakości zarządzania: GSK Pharmaceuticals S.A, Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. , Bridgestone Poznań Sp. z o.o. Tematem przewodnim spotkania będzie nowoczesne i efektywne zarządzanie jakością w praktyce. Więcej informacji znajdą Państwo na portalu movida.com.pl

 

W Trzebawiu koło Poznania w dniach od 14 do 15 czerwca w ramach Akademii Wiedzy odbyła się VII Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie”. Organizatorem konferencji było wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. Partnerami konferencji były firmy EFI, Esko, Koenig & Bauer, Scorpio, Siegwerk oraz X-Rite. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy dostawcami technologii do produkcji tektury falistej i opakowań z niej wykonywanych a użytkownikami tych technologii i odbiorcami gotowych produktów. Wystąpienia były adresowane przede wszystkim do producentów tektury falistej i opakowań oraz do ich klientów m.in. z sektorów: FMCG i RTV-AGD, branży meblarskiej, motoryzacyjnej, spożywczej oraz szeroko pojętego przemysłu. Podczas konferencji można było wysłuchać wystąpień m.in. na temat: Tektura, projekt, optymalizacja ; Wymagania prawne dla zadrukowanej tektury do kontaktu z żywnością; czy Pochłanianie energii odkształcenia przez wytwory papierowe.

 

Firma Jaguar Tomasz Chwiłowicz funkcjonuje na rynku od trzech pokoleń jako firma rodzinna. W tym roku obchodzi 85 lecie istnienia. Początkowo zajmowała się produkcją uprzęży konnych. Dziś są producentem i dystrybutorem eleganckich upominków. Współpracują z Klientami, modyfikując i projektując wyroby odpowiednio do potrzeb, wykonując ze skór naturalnych i ekologicznych w dowolnych kolorach, To tylko część pracy, jaką firma wkłada we własne produkty, aby sprostały one wymaganiom klientów.

Zobacz najnowsze wydanie Flesza

Więcej materiałów na: www.rematv.pl