Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

RemaDays Warszawa

06.02.2012

Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warszawa są najkorzystniejszym momentem w roku, do prezentacji ofert produktowych.  Zwiedzający mają szanse zapoznać się z premierami, które nieprzypadkowo mają miejsce właśnie na tej imprezie.
Tradycyjnie pierwszego dnia targów, na wieczornej gali wystawców wręczono  Korony Reklamy. Prestiżowa nagroda z 9 letnią tradycją nagradza przedsiębiorców  w 7 kategoriach. tytuły zostały przyznane na podstawie głosów oddanych przez osoby z branży reklamowej. Statuetka trafiła na ręce najlepszych przedsiębiorców w kategoriach:
·         OUT&INDOR,
·         TECHNOLOGY,
·         AGENCJA REKLAMOWA,
·         PRODUCENT UPOMINKÓW REKLAMOWYCH,
·         IMPORTER UPOMINKÓW REKLAMOWYCH.

Tegoroczna edycja była również szczególnie wyjątkowa dla 10 firm, którym przyznano „The Prize for Innovationes RemaDays Warsaw 2012”. Jury pod przewodnictwem dr hab. inż. Jerzy Petriaszwili przyznało medale za zastosowanie w produkcji, innowacyjnych technologii.

Nowości zostały zaprezentowane w konkursie Gifts Of The Year. Najlepsze produkty roku nagrodzono w siedmiu kategoriach.

Produkty masowe
Produkty impulsowe
Produkty wzmacniające markę
Produkty promocyjne
Produkty Premium
Produkty De Luxe
Produkty Top Exclusive
Produkty Top Design

Zwiedzający wylosowali 3 zestawy telefonów i tabletów w loterii przeprowadzonej przez organizatora, firmę GJC Inter Media.

Tłumy zaangażowanych zwiedzających, zainteresowanych ofertą wystawców, konkretnych i nastawionych na współpracę, pozwoliły nawiązać bezcenne kontakty biznesowe . Z każdym rokiem organizacja targów RemaDays jest poprawiana, co dostrzegają osoby od wielu lat wystawiające się na targach.