Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

RemaDays 2018 – Półmetek targów RemaDays Warsaw 2018 za nami

08.02.2018

Drugi dzień targów RemaDays to przede wszystkim koniec głosowania w konkursach Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year, wręczenie nagrody w Loterii dla zwiedzających i drugi dzień RemaCongress.

Dzisiaj zakończyło się głosowanie w konkursach targowych. Wystawcy z niecierpliwością będą oczekiwać na wyniki konkursów, bo przecież wyróżnienia przyznawane są przez samych zwiedzających, a to nie tylko prestiż, ale także możliwość pokazania się na rynku reklamowym. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas tradycyjnego, piątkowego Śniadania Biznesowego, w którym uczestniczyć będą partnerzy programu Solidni w Biznesie. To właśnie oni jako pierwsi zapoznają się z ostatecznymi rozstrzygnięciami, a tym samym zyskają możliwość najszybszego nawiązania bezpośredniego kontaktu z wyróżnionymi przedsiębiorstwami. Początek Śniadania jutro w samo południe. Laureatów w rywalizacji Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year poznamy w ostatnim dniu targów RemaDays Warsaw 2018 o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej w hali E.

O godzinie 14:00 w hali E na stoisku A2 poznaliśmy szczęśliwca, który wziął udział w Loterii dla zwiedzających. Centrum wystawiennicze Ptak Warsaw EXPO z nagrodą 6 000 zł do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon opuścił Paweł Rogowski.  Serdecznie gratulujemy, życząc, by wygrana kwota posłużyła do realizacji sportowych marzeń.

Czwartek to także drugi dzień RemaCongress. Dziś z bardzo interesującą prelekcją wystąpił gen. Mieczysław Bieniek. „Budowanie silnej kultury organizacyjnej: misja, wizja i wartości firmy” to temat, który zainteresował słuchaczy tego wykładu. Bezpłatne szkolenia w ramach kongresu prowadzili specjaliści z branży poligraficznej i reklamowej. Wysoka frekwencja na wykładach jest dowodem na to, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się prelekcje i wykłady prowadzone podczas piątej co do wielkości branżowej imprezy wystawienniczej na świecie.

A przed nami ostatni dzień RemaDays Warsaw 2018.