Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

RemaCongress 2018 – Inspirujące wykłady

11.01.2018

Targi RemaDays Warsaw są doskonałą okazją do poszerzania i zdobywania swojej wiedzy branżowej. Podczas najbliższej edycji w dniach od 7 do 9 lutego 2018 roku organizator przygotował dla Państwa cykl prelekcji prowadzony przez ekspertów, którzy na pewno Państwa zainspirują.

W ramach RemaCongress swoje prelekcje wygłoszą zaproszeni goście. Czterokrotny mistrz olimpijski Robert Korzeniowski opowie jak kroczyć Od zwycięstwa do mistrzostwa czyli o dylematach w drodze na Olimp. Generał Mieczysław Bieniek przedstawi temat: Budowanie silnej kultury organizacyjnej: misja, wizja i wartości firmy, a znany aktor filmowy i teatralny Wojciech Malajkat zaprezentuje Profesjonalne wystąpienia publiczne, techniki aktorskie oraz indywidualne podejście do różnych typów odbiorców.


Szczegóły wraz informacją o rejestracji na te wydarzenia, cenach biletów oraz formularzem zgłoszeniowym znajdziecie Państwo na stronie remadays.com w zakładce RemaCongress w dziale dla Zwiedzających.

 

Organizator zachęca również do udziału w ogólnodostępnych, bezpłatnych prelekcjach. Tematyka wystąpień jest urozmaicona. Wykłady będą poświęcone zarówno branży reklamowej jak i poligraficznej. Prelekcje podczas RemaCongress powinny być obowiązkowym punktem na targach RemaDays dla handlowców, managerów oraz pracowników przedsiębiorstw uczestniczących w targach.