Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Relacja PIAP z RemaDays 2020

20.02.2020

XVI-sta edycji targów RemaDays 2020 już za nami. Jedne z największych targów branży reklamowej odbyły się w dniach 12-14 lutego br. w Centrum Wystawienniczym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.

 

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie działaniami podejmowanymi przez Polską Izbę Artykułów Promocyjnych i tak liczne spotkania na naszym stoisku podczas targów RemaDays 2020. Zależy nam na zbudowaniu silnych relacji między producentami i dystrybutorami artykułów promocyjnych, a agencjami reklamowymi reprezentującymi klientów z całej Polski. Wierzymy, że RemaDays jest najlepszym miejscem, by te relacje zbudować i rozwijać. Zapraszamy do przyłączenia się do grona członków PIAP – wspólnie możemy zbudować silny i zintegrowany rynek reklamowy, czego sobie i Państwu życzę z całego serca! – mówi dr Edyta Lisowska, Prezes Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

Podczas targów RemaDays 2020 na stoisku PIAP aktywnie promowana była 13-ta już edycja najnowszego Katalogu PIAP 2020,w którym zaprezentowane zostały wszystkie firmy członkowskie PIAP. Publikacja z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Katalog PIAP to świetna baza kontaktów do specjalistów z branży upominków reklamowych, druku i szeroko pojętej reklamy.

Podczas wydarzenia na stoisku Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych odbyły się spotkania z reprezentantami organizacji branżowych z Turcji, Niemiec oraz Hiszpanii.

Na potrzeby promocji Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych podczas targów RemaDays 2020 firmy Członkowskie PIAP: 12M Producent materiałów BTL i POS, Artystik Poland Group, Asgard, AWIH, Axpol Trading, Cinta Punto,Fabryka Smyczy, Guapa Produkcja, GRATISOWNIA.PL, Inspirion Polska, IVORY, Jaguar Tomasz Chwiłowicz, K2 DESIGN Joanna Wołczyk, Mart’s Bags, Maxim Ceramics, Marxam Project, MM Brown, P.P.H. „WAZA”, pakPOS Aleksander Barczykowski, Prażmowscy, Ritter Pen, SIM Koło, Ted Gifted Lanyards, Symbio Media Group przygotowały i przekazały upominki reklamowe, które stały się niezbędnym narzędziem promocji PIAP podczas wydarzenia.

Drugiego dnia targów RemaDays 2020 Polska Izba Artykułów Promocyjnych po raz dziesiąty była organizatorem Wieczoru Branżowego dla Członków PIAP. Wydarzenie po raz kolejny stało się doskonałą okazją do spotkań i rozmów biznesowych pomiędzy dostawcami PIAP a agencjami reklamowymi zrzeszonymi w Izbie. Frekwencja uczestników wydarzenia przerosła oczekiwania organizatorów, a spotkanie umożliwiło integrację firm Członkowskich. Wieczór Branżowy PIAP 2020 odbył się dnia 13 lutego 2020 w miejscu eventowym Mysia 3 w Warszawie.

Sponsorami – gospodarzami wydarzenia były firmy: 12M Alicja Wąsowska, ASGARD Sp. z o.o., AXPOL Trading Sp.z o.o.,Sp.k, Brandfathers Group Sp. z o.o., Headwear PL Sp. z o.o. Sp.j. ,Macma Polska Sp. z o.o., Mart Spółka z o.o. sp.k., Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o.,Modern Forms Sp.z o.o., Refloactive Niciak Group Sp z o.o.Sp.k., Texet Poland Sp. z o.o.,Trober Polska Patrick Chrabkowski oraz Polska Izba Artykułów Promocyjnych, która była zarazem głównym gospodarzem wydarzenia.


 

Relacja z Wieczoru Branżowego PIAP 2020 wkrótce.

GALERIA REMADAYS 2020

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wszystkim Laureatom Konkursów: Korony Reklamy, Gifts of the Year, The Prize for Innovation, Catalogue of the Year, POS of the Year 2020.

LAUREACI KONKRSU KORONY REKLAMY 2020
LAUREACI KONKRSU GIFTS OF THE YEAR 2020
LAUREACI KONKURSU PRIZE FOR INNOVATION 2020
LAUREACI KONKURSU CATALOGUE OF THE YEAR 2020

 

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl
Kontakt dla mediów:
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426