Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Rekordowa ilość zwiedzających na targach RemaDays Warsaw.

25.02.2013

To największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowej, które od 9 lat umożliwia firmom działającym w branży reklamowej i poligraficznej spotkanie z potencjalnymi klientami. Targi są jednocześnie wspaniałą platformą wymiany wiedzy pomiędzy profesjonalistami. Impreza dostarcza informacji o nowościach i inspiruje do aktywniejszego poszukiwania skuteczniejszych rozwiązań.

Zwiedzający mięli okazję poznania najświeższych ofert dostawców artykułów reklamowych. Zainteresowanie ich katalogami okazało się tak duże, że wielu wystawców już drugiego dnia rozdało większość z nich. Osoby poszukujące nowości z obszarów Out&InDoor i PirintShow również miały okazję zdobycia cennej wiedzy produktowej oraz porozmawiania z przedstawicielami dziesiątek firm. Producenci maszyn dla branży reklamowej i poligraficznej zaprezentowali natomiast najnowsze rozwiązania technologiczne, które wyznaczają trendy na 2013 rok. Duże zainteresowanie targami jest dowodem na dobrą kondycję branży reklamowej i poligraficznej.

Prestiżowe nagrody dla firm z branży

Podczas trwania imprezy przyznano nagrody w 3 konkursach dedykowanych firmom z branży reklamowej i poligraficznej. Statuetki Koron Reklamy wręczono już po raz 10. W konkursie nagrodzono najlepszego Producenta oraz Importera Upominków Reklamowych, Agencję Reklamową, a także firmy działające w obszarze Out&InDoor i Technology. Najciekawsze rozwiązania technologiczne otrzymały Medal za Innowacje Technologiczną, przyznawany przez jury złożone ze specjalistów i  praktyków z branży. O tytuł najlepszych gadżetów 2013 roku, w konkursie Gifts of The Year 2013, walczyło natomiast 70 nowości, które wzięły udział w głosowaniu wśród agencji reklamowych, dystrybutorów upominków reklamowych oraz gości targów RemaDays Warsaw.

Poznaj pełną listę zwycięzców:

Korony Reklamy
Medal za Innowację Technologiczną
Gifts of The Year 2013

Sukces Wielkiej Księgi Reklamy i Poligrafii

Wszyscy zwiedzający otrzymali bezpłatny egzemplarz Wielkiej Księgi Reklamy i Poligrafii. Podręczna baza kontaktów połączona z reklamą prasową oraz katalogiem targów RemaDays Warsaw została rozdana bezpłatnie w nakładzie ponad 12000 egzemplarzy. Na ponad 250 stronach umieszczono prezentacje reklamowe blisko 700 firm z branży reklamowej i poligraficznej. To jedyna tego typu pozycja na rynku, która jest całorocznym narzędziem pracy dla osób poszukujących dostawców z obszarów reklamy i poligrafii. W przyszłym roku katalog doczeka się kolejnej edycji.

Za rok okrągły jubileusz

Marka RemaDays towarzyszy polskiej branży reklamowej już 9 lat i w przyszłym roku obchodzi  jubileusz 10-lecia istnienia na polskim rynku. Organizator wydarzenia firma GJC Inter Media z Poznania, zapewnia że kolejna edycja targów będzie jeszcze lepiej dostosowana do potrzeb branży reklamowej oraz zaskoczy zwiedzających i wystawców innowacyjnymi rozwiązaniami.

Dziesiata edycja targów RemaDays Warsaw odbędzie się w dniach 5-7 lutego 2014.