Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Reklamożercy w gronie Członków PIAP

17.09.2018


Grono Członków PIAP powiększyło się o nową firmę z branży artykułów promocyjnych.

Nowym Członkiem Izby została firma: Reklamożercy, zajmująca się na co dzień kompleksową obsługą poligraficzno-reklamową.

 

– Do PIAP-u przystępujemy, mając na uwadze dalszy rozwój naszej firmy. Pragniemy aby nasza firma kojarzona była z profesjonalnymi firmami, realizującymi usługi na najwyższym poziomie i w jak najlepszej jakości. Naszą myślą przewodnią jest „najlepsza usługa wykonana profesjonalnie i rzetelnie po konkurencyjnych cenach-mówi Iwona Sikora, Właściciel firmy Reklamożercy.

 

Firma „Reklamożercy” zajmuje się kompleksową obsługą poligraficzno – reklamową.Na rynku reklamy działa od 25 lat. W ramach swojej działalności realizuje:

NADRUKI NA TEKSTYLIACH, WYDRUKI OFFSETOWE, REKLAMA ZEWNĘTRZNA, DRUK SOLWENTOWY, IDENTYFIKACJA WIZUALNA.

od 2017 roku posiada dział laserów. Laser CO2 oraz laser Fiber do grawerowania na metalach i nie tylko. W 2018r. park maszynowy powiększył się o profesjonalną hafciarkę.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy prawie 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426