Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Propozycje branży reklamowej na święta – najciekawsze upominki

01.12.2020

Chociaż wszystko w tym roku wygląda inaczej, to jednak oferta branży artykułów promocyjnych jasno wskazuje, że święta coraz bliżej. W końcu starannie dobrany podarunek cieszy nie tylko najbliższe nam osoby. To także miły gest, który jest doceniany przez pracowników i partnerów biznesowych. Warto zapoznać się z najciekawszymi pomysłami na upominki świąteczne.

 

Jak święta, to tylko w słodkiej oprawie. Manufaktura Czekolady oferuje apetyczne zestawy prezentowe, które sprawdzają się również jako „welcome packi”. Można w nich znaleźć np. nierafinowaną czekoladę do picia, lizak Hot or Pop (który można przygotować też jako czekoladę na gorąco lub zjeść jak lizaka), orzechy w czekoladzie oraz trójkątny przysmak z ananasem. Przemyślane kompozycje są chętnie kupowane przez klientów indywidualnych, a także firmy, które witają swoich pracowników po długiej rozłące z biurem związanej z pracą zdalną.

 

Nie ma też świąt bez symbolicznego drzewka! Żywa choinka reklamowa od PromoDesign doskonale sprawdza się jako biznesowy podarunek, który odbierany jest niezwykle ciepło. Dzięki swej niezobowiązującej formie jest bardzo chętnie przyjmowany. Pięknie ozdobi punkt handlowy, biuro obsługi klienta, a jej intensywny zapach sprawi, że poczujemy święta wieloma zmysłami. Ręcznie uformowana z gałązek jodły szlachetnej choinka jest trwała i ekologiczna, a taka forma POS-u wyróżni się w tłumie standów. Naturalny upominek z możliwością personalizacji może stać się też miłą niespodzianką w wielu programach lojalnościowych.

 

Szukając eleganckiego prezentu, warto przyjrzeć się WISH – kolekcji biżuterii hand made z życzeniem, polskiej firmy Lemoniq. Obejmuje ona bransoletki damskie z przesłaniem, które wyrażają życzenia: miłości WITH LOVE (symbol połączonych serc), powodzenia GOOD LUCK (symbol koniczyny), otwartości i gotowości na nowe wyzwania FREEDOM (symbol skrzydeł) czy podziękowania THANK YOU (symbol kwiatu). Bransoletki WISH są wykonane ze srebra próby 925 i zdobione kryształami Swarovskiego.

 

Świąteczny kubek ceramiczny od firmy AXPOL podkreśla czarujący zimowy klimat swoim subtelnym zdobieniem. Posiada zintegrowaną łyżeczkę wygodnie mocowaną do uchwytu. Pojemność 370 ml pozwoli przygotować dużą porcję ulubionego napoju, by delektować się nim w chłodniejsze dni. Kubek z oferty VOYAGER to praktyczny i elegancki prezent, a jednocześnie idealny nośnik reklamy na świąteczny czas.

 

Niewątpliwie w tym okresie przychodzą nam na myśl skojarzenia z ciepłem i naturalnością. W ten klimat idealnie wpisują się drewniane dekoracje, które proponuje Czas na Drewno. Na Boże Narodzenie można wybrać bombki, figurki, choinki, podkładki i wiele innych. Producent indywidualnych dekoracji z drewna litego sosny, świerku, buku, jesionu czy dębu (oraz drewnopochodnych MDF, jak i sklejki brzozowej) wykonuje też znakowanie poprzez grawerowanie laserem CO2 oraz kolorowym nadrukiem UV. Wszystkie produkty można dowolnie zmodyfikować, jak również wykonać projekt według indywidualnych wytycznych.

 

Elegancki zestaw piśmienny oferowany przez firmę Macma wykonany jest ze starannie wyselekcjonowanego drewna różanego i zapakowany w stylowe drewniane etui. Kompozycja drewna i metalu w kolorze nadają mu szlachetny charakter. Zestaw składa się z długopisu i pióra wiecznego oraz etui będącego jednocześnie ozdobą każdego biurka. Długopis i pióro wykonane są precyzyjnie, z zachowaniem najwyższej staranności. Sam uchwyt pióra został wykonany z tworzywa sztucznego zakończonego metalowym pierścieniem – dzięki temu jest łatwy do wyczyszczenia i nie chłonie atramentu. Zestaw można spersonalizować, nadać nieprzeciętną formę w postaci nadruku lub/i grafiki – nie tylko z okazji nadchodzących świąt.

 

Bez wątpienia, artykuły promocyjne świetnie nadają się do budowaniu wizerunku firmy, jak i podtrzymywania relacji biznesowych. To ważne szczególnie w czasie, gdy możliwości osobistego kontaktu są jeszcze dość ograniczone. Urozmaicona oferta upominków świątecznych, które sprawdzają się zarówno jako prezent, jak i nośnik reklamy, pozwala wybrać coś dostosowanego do potrzeb każdej osoby i firmy.

 

Autor: Joanna Kłossowska

 

 

Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ.