Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

PromoTron Solutions S.A. w gronie Członków PIAP

15.10.2018


Polska Izba Artykułów Promocyjnych rozrosła się o kolejnego specjalistę z branży-firmę PromoTron S.A., która w trzecim kwartale br. zdecydowała się dołączyć do grona Członków PIAP.

Członkiem PIAP-u zostaliśmy, gdyż chcieliśmy nawiązać współpracę z silnym partnerem, który pomógłby nam promować i wspierać nasze rozwiązania softwarowe na wymagającym polskim rynku. Oferujemy rewolucyjne narzędzia softwarowe, które zasadniczo przyspieszają przewlekłe procesy, obecne w większości firm trudniących się sprzedażą i wykonywaniem nadruków na gadżetach reklamowych. Członkom PIAP-u chcemy zaoferować zwiększenie wydajności procesów biznesowych na korzystnych warunkach, które nie będzie wymagało poszerzania składu zespołu IT – mówi Daniel Frouz – założyciel i dyrektor firmy PromoTron S.A.

Rozwiązania oferowane przez firmę PromoTron przyspieszają procesy w branży promocyjnej. Opracowane narzędzia umożliwiają przenieść istotną część procesów, które są związane z realizacją produkcji zamówień, z agencji reklamowej na zautomatyzowaną platformę. Agencje mogą w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i środków, które w odwrotnym przypadku zostałyby wydane na grafików i pracowników IT. Firma PromoTron Solutions S.A. powstała przede wszystkim w odpowiedzi na długotrwałe zapotrzebowanie firm z branży reklamowej na narzędzia softwarowe, które pozwoliłyby uprościć skomplikowane procesy w zakresie opracowania danych graficznych, konfiguracji i korekt użytych logo itp.


Podstawowymi usługami są TronLogo i TronDesigner. TronLogo, to zautomatyzowany branding – umieszczanie logo na gadżetach reklamowych, w uprzednio zdefiniowanych strefach przeznaczonych do wykonania nadruku. TronDesigner, to on-line konfigurator 3D przeznaczony do zaprojektowania własnego modelu lub rozwiązania rzeczywistego gadżetu reklamowego.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426