Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Promostars- Producent odzieży reklamowej

02.01.2019

PROMOSTARS to producent odzieży reklamowej, który posiada w swojej ofercie bogatą kolekcję, najbardziej popularnych w branży reklamowej t-shirtów, ale również można w niej znaleźć koszulki polo, bluzy, koszule, swetry, polary, kurtki oraz czapeczki. Wszystkie produkty można znakować dowolnymi technikami jak sitodruk, termotransfer, sublimacja czy haft. Głównym odbiorcą produktów Promostars z logo są firmy wykorzystujące je do celów reklamy bądź ubioru pracowników.

W obecnej edycji katalogu można znaleźć 175 pozycji w 46 kolorach, w rozmiarach XS do XXXL oraz oczywiście, w różnych składach materiałów. Katalog Promostars został wielokrotnie wyróżniony złotym medalem w konkursie „Catalogue of the year“, który odbywa się pod czas targów reklamowych RemaDays w Warszawie.

W 2012 roku firma wprowadziła do swojej oferty dodatkową ekonomiczną kolekcję GEFFER. Składa się ona z podstawowych modeli odzieży, które są oferowane w korzystnych cenach.

Firma działa od 1998 roku głównie na rynku polskim, ale również w krajach Europy. Biuro Handlowe oraz magazyn znajdują się w Gdańsku, w dzielnicy Kowale, ul. Magnacka 4.

 

www.promostars.com