Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Promo Gifts Academy – doradztwo i konsultacje marketingowe

05.05.2021

Headwear Professionals uruchamia autorski program konsultacji marketingowych skierowany do agencji reklamowych (gadżetowych).

 

Zainteresowane agencje będą mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji marketingowych, podczas których będzie można poruszyć dowolny temat związany z marketingiem gadżetów reklamowych.

 

Na stronie Headwear Professionals czytamy „Prowadzisz agencję reklamową? Chcesz porozmawiać o marketingu gadżetów reklamowych? Masz problem, z którym się borykasz, a może po prostu chcesz zweryfikować jakiś pomysł marketingowy? Daj nam znać! Chętnie Cię wysłuchamy i postaramy się doradzić. Nic Cię to nie kosztuje, tylko trochę Twojego czasu. Umów się na bezpłatną konsultację z naszym specjalistą od marketingu.”

 

Pierwszy etap projektu Promo Gifts Academy to konsultacje i doradztwo marketingowe, w przyszłości planowane są także kolejne moduły doradczo-szkoleniowe (m.in. sprzedaż gadżetów reklamowych). W ramach Promo Gifts Academy planowany jest także cykl wpisów edukacyjno-szkoleniowych oraz podcasty i webinary.

 

Szczegóły na stronie https://headwear.com.pl/2021/05/05/promo-gifts-academy/