Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Producent tłumaczy elektronicznych – Vasco Electronics jedzie w świat!

25.09.2019

Pierwsze targi IFA 2019 Berlin odbyły się we wrześniu.

Vasco Mini 2 zwrócił uwagę niemieckiego kanału informacyjnego NTV. Co z kolei spowodowało zainteresowanie kolejnych mediów i jeszcze większy ruch na stoisku. Firma przedstawiła na nim absolutną nowość –prototyp Vasco Translator Neo, który trafi do oferty już na początku przyszłego roku.

Producent translatorów, dzięki dotacji weźmie udział w następujących targach:

– Global Sources Mobile Electronics Show Hong Kong 18-21.10.2019

– CES Las Vegas 7-10.01.2020

– MWC Barcelona 24-27.02.2020

– Global Sources Mobile Electronics Show Hong Kong 18-21.04.2020

– GITEX Dubaj 2020

            Udział w tych wydarzeniach pozwoli firmie na pokazanie i reprezentowanie polskich produktów. Tematem wszystkich eventów są trendy technologiczne, innowacja i elektronika. Targi mają miejsce w różnych częściach świata, co pozwoli na spotkanie osób posługujących się różnymi językami. Na stoisku Vasco Electronics będzie zaprezentowany nowy tłumacz elektroniczny – NEO. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą, porozmawiać i zobaczyć jak działają tłumacze na żywo. Będzie to również szansa na poznanie innych marek z zakresu gadżetów, technologii, ale również upominków premium.

            Komunikacja dla Vasco Electronics jest bardzo ważna – szczególnie w biznesie. Firma chce wyróżnić tłumacze elektroniczne jako upominki premium. Bestseller firmy – Vasco Mini 2 tłumaczy mowę ponad 50 języków obcych i posiada darmowy internet, który jest nielimitowany. Dzięki najlepszym silnikom językowym, translator potrafi precyzyjnie przetłumaczyć każde słowo, bez obawy o pomyłkę, a jak wiemy jedno źle przetłumaczone słowo, może przekreślić współpracę z obcojęzycznym partnerem w jednej chwili. Jest to nowy pomysł na gadżety promocyjne w biznesie. Głównym motywatorem jest fakt, że polskie firmy coraz częściej współpracują z zagranicznymi partnerami.
           
           Odkryj nową generację komunikacji w biznesie. Język chiński, portugalski czy węgierski nie będzie już barierą podczas negocjacji. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej i sprawić ekskluzywny upominek swojemu kontrahentowi zapraszamy na stronę www.vasco-electronics.pl.