Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Premiera Katalogu SWB na targach Promoturk w Turcji

02.10.2012

Premiera pierwszego wydania katalogu SWB  miała miejsce 20 września na targach Promoturk w Stambule. Pozycja spotkała się z uznaniem zarówno ze strony zwiedzających jak i wystawców, żywo zainteresowanych ideą programu. Tureccy dystrybutorzy, którzy otrzymali bezpłatny egzemplarz katalogu, docenili przede wszystkim jego międzynarodowy charakter oraz  możliwość skontaktowania się z zupełnie nowymi dostawcami. Dla wystawców targów Promoturk najatrakcyjniejsza okazała się natomiast możliwość dotarcia ze swoją ofertą do całego rynku europejskiego, gdzie będzie dystrybuowany Katalog SWB.

Partnerzy programu SWB są promowani za pośrednictwem katalogu na kilkunastu europejskich imprezach targowych, co pozwala reklamować ich działalność wyłącznie wśród firm z branży reklamowej. Drugie wydanie Katalogu SWB ukaże się w pierwszej połowie 2013 roku i będzie uzupełnione o prezentacje reklamowe nowych partnerów, którzy zdecydują się przystąpić do programu.

Solidni w Biznesie to program budujący zaufanie w branży upominków reklamowych. Pozwala przedsiębiorstwom z branży reklamowej wskazywać firmy o najwyższej wiarygodności finansowej, które otrzymują certyfikat programu. Do tej pory, żaden program partnerski w branży reklamowej nie oferował tak dobrze przemyślanej i szeroko zakrojonej formy promocji swoich partnerów.

 

Więcej informacji o programie tutaj