Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

PPH Kopeć Import-Export właściciel marki Came-pocket nowym Członkiem PIAP

16.02.2021

W lutym br. grono Członków PIAP powiększyło się, członkiem Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych została firma: PPH Kopeć Import-Export.

 

Naszą główną motywacją przystąpienia do PIAP była możliwość zaprezentowania naszego innowacyjnego produktu wśród firm z branży reklamowej. Uważam, że dla podmiotów, które wchodzą dopiero na rynek artykułów reklamowych jest to najlepsze miejsce do zaistnienia i pozyskania wiarygodnych partnerów handlowych – mówi Zygmunt Kopeć, właściciel PPH Kopeć Import-Export.

 

Firma PPH Kopeć Import-Export jest właścicielem marki Came-pocket, pod którą produkuje i sprzedaje bezpieczne portfele na maski. Portfel Came-pocket jest to innowacyjny produkt w skali światowej, jego wzór został zastrzeżony i jest prawnie chroniony w 27 krajach Unii Europejskiej. Portfel ze wglądu na możliwości zadruku jego całej powierzchni, posiada ogromny potencjał promocyjny, dlatego oprócz walorów praktycznych świetnie sprawdza się w roli firmowego gadżetu. Posiada on specjalnie zaprojektowaną kieszeń na maski wyłożoną tkaniną antybakteryjną natomiast dwie kieszenie na karty są chronione blokadą RFID. Produkt jest odpowiedzią na potrzeby obecnych czasów i stanowi świetną propozycję dla wielu firm i korporacji z różnych branż. 

 

Więcej informacji: CAME-POCKET

www.piap-org.pl

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.