Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Poznaj sektory targów RemaDays Warsaw!

14.01.2020

 

Targi RemaDays Warsaw charakteryzują się różnorodnością, która jest zauważalna w 11 sektorach targowych podzielonych na 3 swego rodzaju grupy.

Na sektory targów RemaDays składają się Gifts & Textile, Sign & Visual oraz Tech & Print. W przestrzeni Gifts & Textile znajdziecie Państwo gadżety reklamowe, tekstylia, firmy związane z branżą opakowań oraz rozwiązania oparte na przekazie wideo. To wszystko oferują sektory Gifts World, Textile Zone, Packaging Materials i Photo Creation.

Sign & Visual to miejsce dla reklamy wizualnej, nośników reklamy Out&InDoor, POS czy mediów i wyposażenia miejsc sprzedaży. Wspomniane propozycje bedzie można odnaleźć na stoiskach firm reprezentujących sektory POS & Display, Lighting Systems, Event Show oraz Outdoor Advertising.

W Tech & Print każdy zwiedzający bedzie mógł podziwiać najnowsze technologie i maszyny do druku oraz produkcji reklamowej. Ta przestrzeń reprezentowana jest przez sektory Technology Park, Printing House oraz IT& e-Solutions.

Taka liczba sektorów sprawia, że targi RemaDays Warsaw są jedną z najważniejszych imprez targowych w kalendarzu firm z szeroko rozumianej branży reklamowej. Bogata oferta firm z poszczególnych sektorów to gwarancja różnorodności i ciągłego rozwoju branży.