Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Poznaj marki Falk&Ross… na Facebooku!

13.11.2019

Każda marka to inna historia i inne wartości. Dobrze o tym wie firma Falk&Ross, która, posiadając w swojej ofercie szeroki zakres marek w obszarze tekstyliów i akcesorii promocyjnych, postanowiła nas nieco wciągnąć do ich świata i opowiedzieć o każdej z nich.

Zrównoważony rozwój czy idealna jakość nadruku? A może jedno i drugie? Jaka historia stoi za marką Strormtech? Czym kieruje się Martis? Co stoi za  sukcesem B&C?

Już wkrótce na profilu firmy, będziemy mogli spodziewać się serii postów o tym, co wyróżnia każdą markę i nie tylko. To również ukłon w stronę klienta, który będzie mógł lepiej poznać swoje ulubione bądź jeszcze nieodkryte marki od innej strony.. nie tylko tej produktowej.

 

Przypominamy również o trwającej na facebooku serii konkursów z okazji 15-lecia istnienia firmy Falk&Ross. Posty z pytaniem konkursowym publikowane są na profilu firmy raz w miesiącu do końca roku 2019. Na zwycięzców (W każdym konkursie nagradzanych jest aż 15 osób) czekają wspaniałe nagrody – tekstylia lub akcesoria z oferty Falk&Ross.

 

Zapraszamy do odwiedzenia profilu firmy:  https://www.facebook.com/FalkRoss-Group-Polska-862366693808866/