Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Pomysły na prezent od Falk&Ross

14.11.2022

Grudzień zbliża się do nas wielkimi krokami, tak więc to już dobry czas, aby zdążyć przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia i odpowiednio wcześnie wybrać najlepsze prezenty. Jak zawsze wyjątkowe inspiracje i ciekawe produkty znajdziecie w ofercie Falk&Ross.

Jeśli szukacie prezentu dla osoby lubiącej podróże, kolekcja Boutique od BagBase będzie doskonałym wyborem. W jej skład wchodzi m.in. plecak, torba podróżna czy torebka na ramię. Kolekcję uzupełniają etui na karty, eleganckie kosmetyczki czy zawieszki na klucze. Wszystkie produkty są bardzo elegancko wykonane, występują w pięknych pastelowych kolorach, a materiał, z którego są zrobione, to skóropodobny poliuretan.

Kolejną propozycją od firmy Falk&Ross, która może być znakomitym prezentem, są bawełniane ręczniki kąpielowe Rhine. Jest to świetna propozycja dla osób, które lubią dbać o piękny wystrój wnętrz. Ręczniki występują w 3 rozmiarach, posiadają ozdobną plisę i można je prać w 60 stopniach. Występują w bogatej kolorystyce, w tym 8 całkowicie nowych kolorów! Wszystkie ręczniki Rhine można znaleźć tutaj https://www.falk-ross.eu/pl/Marki/Jassz-Towels-/R-cznik-k-pielowy-Rhine-70×140-cm.html?shp=1&lang=5&listtype=search&searchparam=00964%20OR%2001564%20OR%2001664

A jeśli już wybierzemy perfekcyjny prezent – czas na eleganckie opakowanie. Falk&Ross proponuje szeroką kolekcję toreb i torebek z juty w różnych rozmiarach, w tym model bardzo elegancki – przeplatany błyszczącą nicią. W ofercie znajdziecie również worki i woreczki z juty, idealne do zapakowania Mikołajowych prezentów. Bardzo dobrym rozwiązaniem może być tutaj również klasyczna torba bawełniana, na którą można nanieść personalizowany świąteczny nadruk.

To tylko kilka propozycji, które mogą sprawić, aby te Święta były wyjątkowe. Więcej produktów znajdziecie na stronie https://www.falk-ross.eu/