Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Po raz pierwszy w Polsce połączenie akcji charytatywnej z ofertą świąteczną branży reklamowej!

12.10.2011

Firma Maxim – producent ceramiki reklamowej, we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciele Świata organizuje akcję Prezent dla Serca – połączenie oferty świątecznej ze zbiórką pieniędzy na zwiększenie liczby wykonanych operacji i zlikwidowanie dużej kolejki dzieci z najcięższymi wadami serca w Klinice Kardiochirurgii w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Akcja po raz pierwszy w Polsce promowana jest przez nową formę upominków firmowych, gdzie firma kupując na Święta upominek dla swoich klientów przeznacza jednocześnie określoną kwotę na szczytny cel, jakim jest pomoc dzieciom z najcięższymi wadami serca w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. W skład zestawów – oprócz ekskluzywnych upominków – wchodzi specjalny kubek lub filiżanka z unikalnym nadrukiem akcji, gdzie obok grafiki znajdzie się logo akcji Prezent dla Serca z podpisem „od serca firmy” a pod nim logo firmy – darczyńcy. Oficjalna premiera akcji będzie miała miejsce w dniach 14 – 15 września w Klubie Mirage w Warszawie, podczas odbywających się tam targów Gifts Exclusive. Oferta będzie dostępna od 19 września do połowy grudnia br. na stronie www.prezentdlaserca.pl oraz poprzez blisko 4 000 agencji reklamowych w całym kraju. Uzbierana kwota zostanie w pełni przekazana Centrum Zdrowia Matki Polki. Firmy – darczyńcy otrzymają pisemne potwierdzenie uczestnictwa w akcji w postaci Certyfikatu „Przyjaciel Świata”

O Stowarzyszeniu:
Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata” powstało z inicjatywy kilku osób, dla których radością jest codzienna praca na rzecz najbardziej potrzebujących. Organizacja funkcjonuje w oparciu o sprzedaż przedmiotów codziennego użytku, (np. kubki, talerzyki, koszulki itp.), które są zdobione autografami lub rysunkami znanych osób. Poprzez zaangażowanie wielu znanych ludzi m.in. KENZO, Claudia Cardinale, Marcellous L Jones, Artur Partyka, Cezary Pazura, Iwona Pavlovic, Katarzyna Skrzynecka, Basia Trzetrzelewska stowarzyszenie wsparło już wiele szczytnych inicjatyw.
Co ważne, stowarzyszenie nie zatrudnia żadnych pracowników, nie płaci z pieniędzy Stowarzyszenia za telefony, papier do drukarki itd. Koszty te Członkowie Stowarzyszenia ponoszą we własnym zakresie i nie czerpią żadnych korzyści prócz satysfakcji z niesienia uśmiechu i odrobiny radości ludziom potrzebującym.
www.przyjacieleswiata.pl

O Klinice Kardiochirurgii
Klinika Kardiochirurgii w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi to ośrodek, w którym leczone są dzieci z najcięższymi, wrodzonymi wadami układu krążenia od okresu noworodkowego do dorosłości. Pacjenci są kierowani do ośrodka z terenu całego kraju. Oddziałem kierują wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie kardiochirurgii i kardiologii Prof. Jadwiga i Jacek Moll. W 2010r. Państwo Moll za swój wielki wkład włożony na rzecz ratowania dzieci z wadami serca zostali uhonorowani Orderem Uśmiechu.
www.iczmp.edu.pl

O firmie Maxim
Firma Maxim jest wiodącym producentem oraz importerem ceramiki reklamowej. Jest jednym z pierwszych dostawców na polskim rynku reklamowym, który zdecydował się na sprzedaż swoich produktów wyłącznie poprzez agencje reklamowe. W swojej ofercie sygnowanej marką PorceLine Maxim posiada ok. 30 modeli kubków i filiżanek zastrzeżonych na teren całej Europy. Potwierdzeniem rzetelności jako solidnego producenta i importera są 3 złote Korony Reklamy dla najlepszego producenta upominków reklamowych, przyznane firmie Maxim przez przedstawicieli branży reklamowej w Polsce. Firma od lat wspiera szczytne inicjatywy i wydarzeniach kulturalne
oraz sponsorujemy grupę kolarską TGV.
www.maxim.com.pl