Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Plecaki szkolne, reklamowe i sportowe od jettStudio

14.08.2020

Importer gadżetów i tekstyliów reklamowych firma jettStudio prezentuje kolekcję plecaków przeznaczonych do znakowania.

 

BO7146 CHUCAO – plecak na notebooka w kolorze malanżowej szarości. Wzmocnione, regulowane szelki oraz uchwyt do noszenia. Dwie centralne kieszenie. Główna komora z kontrastowym zamkiem. Boczne kieszenie siatkowe. Trzy wersje kolorystyczne. MATERIAŁ: 100% poliester. 400 g/m². Jeden rozmiar: 28 x 43 x 13 cm. 15 L.

 

BO7138 DODO – plecak wielofunkcyjny. Podwójne, wzmocnione szelki na ramionach i specjalny uchwyt do przenoszenia w ręce. Główna komora z regulatorami i zamkiem. Przednia kieszeń zapinana na zamek. Dwie boczne kieszenie, jedna wykonana z siateczki. Regulowana wewnętrzna kieszeń. Cztery wersje kolorystyczne. MATERIAŁ: 100% poliester, tkanina oxford, 900D, 220 g / m².

 

BO7145 TEROS – standardowy plecak z krytym zapinanym suwakiem. Plecak przeznaczony zarówno do akcji promocyjnych, jak również jako akcesoria sportowe i turystyczne. Wzmocnione, regulowane szelki oraz uchwyt do noszenia. Pojemna przednia kieszeń zapinana na zamek z wyjściem na kable. Wykończenia w czarnym kolorze. Sześć wersji kolorystycznych. MATERIAŁ: 100% poliester 300D, 400 g/m².

 

Pełna oferta i sklep online : www.jettstudio.pl.