Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Platforma ESB: podsumowanie grudzień 2020

14.01.2021

European Sellers&Buyers to darmowe narzędzie dla dystrybutorów i agencji reklamowych. Odznacza się nowoczesną funkcjonalnością i możliwością wysyłania szybkich zapytań produktowych do tysięcy firm z całej Europy i jest stworzona do użytku codziennego.To narzędzie, dzięki któremu możliwe jest błyskawiczne wyszukiwanie produktów reklamowych, łączące dostawców, dystrybutorów i agencje reklamowe. Najważniejszą jej zaletą jest system szybkich wiadomości bezpośrednio do dostawców produktów reklamowych. Pozwala na wysłanie wiadomości do stu dostawców jednocześnie, którzy publikują 30 newsów produktowych tygodniowo, a każdy z nich jest źródłem do czerpania inspiracji.

 

Platforma ESB zaprasza do zapoznania z miesięcznym raportem podsumowującym działanie i funkcjonowanie strony.

 

Z końcem grudnia na platformie ESB znajdowało się 3190 dostawców produktów reklamowych. Pierwszymi trzema krajami z największą ich ilością są Polska (1395), Niemcy (784) oraz Turcja (125).

 

Na platformie znajduje się 41 kategorii produktowych 8388 produktów, które zostały dodane na profile dostawców.

 

W grudniu zostało wysłanych 356 zapytań do dostawców. Ich wartość wyniosła około 132.000 PLN. Większość zapytań pochodziła od agencji reklamowych z Polski, Austrii oraz Belgii.

 

Na platformie ESB pojawiły się w grudniu 144 newsy produktowowe. Łącznie zostało ich opublikowanych 776 – niech staną się one źródłem do inspiracji!

 

Szczegółowy raport można pobrać stąd. Raporty są podzielone dla obu grup odbiorców – dostawców oraz agencji reklamowych.

 

ESB chciałoby również przypomnieć o zbliżających się Walentynach. Dostawców produktów walentynkowych można znaleźć tutaj.

 

Platforma jest dostępna pod adresem www.esbook.eu. Wszelkie pytania można kierować na e-mail: info@esbook.eu.