Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

PIAP rośnie w siłę!

22.10.2019

AWMIG, Ciantapunto, Golden Cat Studio, Neogroup to nowi CzłonkowieIzby, którzy w III kwartale br. zdecydowali się przystąpić do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych.

 

Kończąc studia na Uniwersytecie Śląskim usłyszałem od wykładowcy: „No, i żebyś nie skończył sprzedając wizytówki i długopisy”. Jestem dumny z tego, że „skończyłem” właśnie w ten sposób. Po 13-tu latach w branży, dołączam do PIAPu – mówi Przemysław Wojciechowski, Prezes Zarządu AWMIG sp. z o.o..

Od wielu lat staramy się proponować klientom usługi na najwyższym poziomie. Liczymy na to, że przynależność naszej firmy do PIAP pozwoli nam na wymianę doświadczeń z firmami z naszej branży a to zaowocuje zdobyciem dodatkowej wiedzy którą będziemy mogli dzielić się z naszymi kontrahentami. – mówi Agnieszka Jagodzińska z firmy Neogroup.

 

Poznajmy profile działalności nowych firm Członkowskich:

 

AWMIG Sp. z o.o. – to agencja reklamowa specjalizująca się w kompleksowej obsłudze średnich i dużych podmiotów z 13 letnim doświadczeniem rynkowym. Firma oferuje około 40 000 upominków promocyjnych. Posiada własny dział importu, kontroli jakości oraz bazę logistyczno – magazynową.
Korporacyjni klienci firmy mają do dyspozycji innowacyjne rozwiązanie – platformę outsourcingu magazynu promocji – OMP, która optymalizuje procesy zakupu, personalizacji i dystrybucji materiałów reklamowych.

 

Cintapunto to czołowy światowy producent gadżetów reklamowych i eventowych. W ofercie firmy dostępna jest  szeroką gama opasek na rękę, smyczy, a także breloków i nie tylko.
Firma Cintapunto posiada fabryki w Polsce, Chinach i na Ukrainie. Liczy aż 12 biur w różnych krajach zyskując charakter międzynarodowy. Firma zatrudnia ponad 100 osób oraz wytwarza 1 000 000 jednostek produkcyjnych dziennie! Umożliwiają to nowoczesne i specjalnie przygotowane zakłady produkcyjne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

 

Golden Cat Studio to doskonały efekt połączenia specjalistów z różnych dziedzin. Zasadniczym elementem agencji reklamowej Golden Cat Studio jest zapewnienie satysfakcji Klientom, poprzez dostarczanie całej gamy produktów i usług z zakresu poligrafii oraz reklamy najwyższej jakości, spełniających wszelkie standardy i wymagania, przy zachowaniu konkurencyjnych cen. 
Oferta firmy obejmuje: wizytówki, ulotki, banery reklamowe, roll-up`y, kalendarze, bloczki samokopiujące, naklejki, biuwary, ulotki składane, foldery, teczki ofertowe, notesy, itd. 
Golden Cat Studio, zajmuje się również nadrukami na kubkach ceramicznych metodą termo sublimacji. Choć firma istnieje od listopada 2016 r. na swoim koncie ma już wykonanych kilka tysięcy kubków. 

Firma „Neogroup” od roku 2007 specjalizuje się w handlu artykułami promocyjnymi. Oferta firmy obejmuje ponad 30 000 gadżetów reklamowych z różnych dziedzin życia. Wśród dostępnych produktów można znaleźć między innymi: parasole, breloki, artykuły piśmienne, pamięci USB czy też odzież reklamową. Neogroup oferuje także usługi znakowania artykułów promocyjnych, między innymi metodami tampodruku, graweru czy też druku UV.

 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków.

 

Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426