Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

PIAP ma nowych Członków!

13.11.2019

Grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o cztery nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały: 3Drubber, Agencja Reklamowa „GadżetPL”, Be Joy – pakPOS, Nagrody.pl .

 

W grupie siła! Wierzymy w to, że prestiżowa przynależność do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych pozwoli nam urosnąć w siłę, nawiązać kontakty z członkami (i nie tylko), oraz zdobywać kwalifikacje, które umocnią nas na rynku – mówi Dawid Karcz właściciel firmy 3Drubber.

3Drubber to polski producent gadżetów i artykułów reklamowych tworzonych z PCV/PVC zwanych również elastomerami. Każdy z produktów jest wykonywany w wysokorozwiniętym zakładzie produkcyjnym, znajdującym się południowej Polsce. Oferta firmy to szeroka gama produktów takich jak: breloczki, wszywki/naszywki, podkładki pod kubki, magnesy czy maty barowe. Firma 3Drubber jako jedna z niewielu posiada również własne biuro projektowe, dzięki czemu minimalizuje wkład pracy klienta w końcowy produkt. Nowoczesny park maszynowy oraz zespół wykwalifikowanych pracowników pozwala na wyprodukowanie dużych ilości artykułów w krótkim czasie i konkurencyjnych cenach.

– Z dumą dołączamy do grona profesjonalnych firm, znanych i rekomendowanych na rynku.

Świetnie czujemy się w swojej branży, znamy się na swoje pracy i posiadamy solidne zaplecze wiernych klientów. Uwielbiamy spełniać oczekiwania, bo zadowolony klient jest dla nas najcenniejszy, a wymagający pozwala nam się jeszcze bardziej rozwijać. Jesteśmy elastyczni, konkurencyjni cenowo i działamy szybko. Nasze motto „Doradzimy. Przygotujemy. Zrealizujemy”i tego się trzymamy ! Dlatego właśnie dołączamy do PIAP, bo mamy coś Państwu do zaoferowania – Monika Nytko, właściciel, grafik Agencja Reklamowa „GadżetPL”.

 

Agencja Reklamowa „GadżetPL” oferuje szeroki wachlarz gadżetów reklamowych personalizowanych na życzenie z nadrukiem, oraz realizuje indywidualne zamówienia. Wykonuje różnego rodzaju wydruki offsetowe oraz projekty graficzne. Wybiega ponad standardową ofertę, by wyjść naprzeciw klientom. Jest ceniona za konkurencyjne ceny, indywidualne podejście, szybkie działanie i elastyczność. Rekomenduje ją klienci z całej Polski, a wśród nich poważne instytucje państwowe.

 

Przystąpienie do PIAP jest kolejnym krokiem rozwoju Be Joy – pakPOS. Wykorzystanie dodatkowych kanałów reklamy pozwoli nam poszerzyć grono współpracujących Klientów, a profity płynące z członkostwa dodatkowo pomogą rozwinąć działalność w nowych kanałach sprzedaży – Aleksander Barczykowski, właściciel Be Joy – pakPOS.


Przedsiębiorstwo Be Joy – pakPOS
działa na rynku od 2011 roku. Zajmuje się projektowaniem i produkcją opakowań, display’i, materiałów POS oraz szeroko rozumianą reklamą. Be Joy – pakPOS wykorzystuje wiedzę i umiejętności pozyskane w trakcie 20-letniego doświadczenia w poligrafii reklamowej. Klient na każdym poziomie projektu może skorzystać z naszych porad w celu optymalizacji produkcji i jej kosztów.

 Jako stale rozwijająca się firma stawiamy przede wszystkim na prestiż produkowanych przez nas statuetek i medali na zamówienie. Przystąpienie do PIAP dało nam gwarancję, że nagrody.pl świadczą wysokiej jakości usługi, które wpływają na naszą rzetelność i wiarygodność.

Dzięki pokazaniu się w tak elitarnym gronie firm mamy okazję nie tylko zabłyśnięcia, ale i wybicia się w górę w branży produkowanych przez nas nagród sportowych i biznesowychmówi Magdalena Brzoza specjalista ds. marketingu oraz sprzedaży Nagrody.pl Sp.z o.o..

Firma Nagrody.pl zajmująca się produkcją nagród sportowych i biznesowych na zamówienie charakteryzuje się innowacyjnym i pionierskim podejściem do każdego Klienta i jego projektu. Zdobyte doświadczenie i pełen profesjonalizm owocuje w medale i statuetki okolicznościowe na miarę potrzeb współczesnego Klienta. Dbając o najwyższą jakość materiałów nagrody.pl wprowadzając najnowocześniejzsze systemy technologiczne stale ulepsza swe działania, które owocują w nowoczesne trofea. Wybitne osiągnięcia firmy są wynikiem jej przywiązania do ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy. Doprowadziło to do powstania kreatywnych i przykuwających wzrok medali i statuetek, które umożliwiły firmie nagrody.pl uzyskać czołową pozycję na rynku. Działając na całym obszarze naszego kraju oraz przekraczając jego granice nagrody.pl zwraca na siebie uwagę swoimi nowatorskimi pomysłami. Mając ogromne doświadczenie stale podnosi jakość swoich usług i produktów, które zostają bardzo docenione.


Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

 


Więcej informacji o Izbie na stronie
: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426