Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

PIAP bliżej Członków PIAP i problemów branży – SPOTKANIA REGIONALNE BRANŻY – zapraszamy na najbliższe spotkanie w Krakowie !!!

20.06.2013

PIAP bliżej Członków PIAP i problemów branży – SPOTKANIA REGIONALNE BRANŻY – zapraszamy na najbliższe spotkanie w Krakowie !!!


Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych postanowił bliżej poznać potrzeby swoich firm Członkowskich oraz problemy związane z bieżącą działalnością firm z branży, w tym celu postanowił zorganizować regionalne spotkania z Członkami PIAP oraz potencjalnymi zainteresowanymi Członkostwem w PIAP firmami z branży artykułów promocyjnych. Spotkania będą odbywać się cyklicznie poczynając od miesiąca czerwca 2013 w różnych miastach Polski- wstępnie Zarząd PIAP przewiduje spotkania w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu. W spotkaniach wezmą udział Członkowie PIAP – dostawcy artykułów reklamowych oraz agencje reklamowe,jak również inne firmy branżowe, nie będące Członkami stowarzyszenia.


Głównym celem Spotkań Regionalnych PIAP ma być poznanie aktualnych bieżących problemów rynku artykułów promocyjnych, zastanownie się w jaki sposób można je rozwiązać, poznanie potrzeb i problemów agencji reklamowych względem dostawców, uzyskanie informacji w jaki sposób Polska Izba Artykułów Promocyjnych ma odegrać rolę w rozwiązaniu bieżących ważnych problemów branży.Ważnym celem jest również integracja branży i wzajemne poznanie się.


Mamy nadzieję, że pomysł organizacji spotkań regionalnych PIAP spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród Członków PIAP , jak również innych firm z branży, spotkania mają na celu pomoc w rozwiązywaniu ważnych nurtujących całą branżę problemów i znalezienie wspólnego rozwiązania– mówi Katarzyn Wojniak Dyrektor Biura Zarządu PIAP


Harmonogram najbliższego spotkania, na które już dzisiaj Państwa zapraszamy:

Kraków27.06.2013 godzina 11.00 Kraków, ul.Królewska 2/2- sala konferencyjna

z ramienia Zarządu PIAP udział wezmą:
Prezes PIAP – Iwona Dulińska,
Artur Ogiegło- Członek Zarządu PIAP,
Katarzyna Wojniak- Dyrektor Biura Zarządu PIAP

Następne spotkanie planowane jest na przełomie miesiąca lipiec/sierpień 2013 w Poznaniu o terminie i miejscu spotkania powiadomi biuro Zarządu PIAP.


Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 130 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 0791 354 426