Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Październikowe kolorowe propozycje Falk&Ross

14.10.2020

Październik to czas, kiedy powoli zaczynamy ubierać się na „cebulkę”. Dystrybutor odzieży promocyjnej, firma Falk&Ross zachęca więc do sięgnięcia po cieplejsze (i bardziej kolorowe) warstwy, prezentując swoje jesienne propozycje na niepogodę.

  

Idealnym rozwiązaniem na październikowe chłody jest często niedoceniany polar. Na przykład ten z serii Thorny Marl marki Regatta – wykonany z 100% poliestru, ze szczotkowanym materiałem wewnątrz i na zewnątrz, dzięki czemu jest  ciepły i przyjemny i w noszeniu. Posiada szybkoschnący i łatwy w pielęgnacji materiał, a efekt marl dodatkowo sprawia, że ma modny i ciekawy look.   

Rezultat? Polar nie musi być nudny!

              

Przegonić jesienne szarości pomoże ciepła, kolorowa bluza. Bluzy z kapturem marki SG (tylko w Falk&Ross) dostępne są aż w 27 modnych kolorach i wielu rozmiarach. Wykonane z bawełny czesanej ring-spun 80% i z poliestru 20%, z miękkim wykończeniem wewnątrz przez co są miłe w dotyku.

 

A gdy wieje i leje? Dobrze mieć ze sobą wiatrówkę Hammer marki Gildan (70g/m). Wodoodporna i wiatroszczelna, wykonana z 100% poliestru, z podszewką z trykotu i miękkim wykończeniem. Dostępna w 8 jesiennych kolorach – na przykład w optymistycznej żółci czy w odcieniach energetycznej pomarańczy – szybko więc przegoni jesienną chandrę. W Falk&Ross wiatrówka i inne produkty z serii Gildan Hammer w atrakcyjnej promocji do końca grudnia.

 

Zobacz te i inne jesienne propozycje na stronie Falk&Ross: www.falk-ross.com