Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Pakiet Cloud Bridge Connectivity Suite od Lexmark

19.08.2021

Pakiet łączności z urządzeniami umożliwi łatwe dostosowanie przestrzeni biurowej dzięki możliwości korzystania z zaawansowanych usług MPS i rozwiązań w chmurze

 

Połączenie z platformami chmurowymi jest tym, od czego w coraz większym stopniu zależy współczesny biznes. Dostęp do tej technologii staje się coraz bardziej złożony, zwłaszcza że coraz więcej pracowników pracuje zdalnie lub w modelu hybrydowym. A gdyby tak urządzenia i floty drukujące mogły łączyć się z chmurą w uproszczony sposób, który usprawnia cały proces, zapewnia bezpieczeństwo i spełnia wszystkie wymagania biznesowe?

 

Jest na to sposób. Lexmark, lider usług drukowania obsługujących IoT, przedstawia Lexmark Cloud Bridge, pakiet łączności umożliwiający usługi drukowania dla każdej wielkości organizacji. Wszystkie drukarki i urządzenia wielofunkcyjne Lexmarka mogą teraz łączyć się na wiele sposobów, umożliwiając dostęp do zaawansowanych usług zarządzania drukiem bez konieczności stosowania dodatkowego sprzętu i oprogramowania. Ta nowa forma komunikacji urządzeń doskonale działa dzięki prostocie i skalowaniu, odpowiedniej konfiguracji urządzeń, usługom predykcyjnym i interaktywnym analizom, które służą zwiększaniu wydajności floty w całej obsługiwanej sieci.

 

Usługa Cloud Bridge zapewnia elastyczną architekturę dla każdego klienta – od dużych przedsiębiorstw po małe firmy. Lexmark otwiera nowe możliwości upraszczania dostępu do usług drukowania. Niezależnie od tego, czy jest używany wewnętrznie w dużym przedsiębiorstwie, czy w rozproszonych lokalizacjach, czy w pracy zdalnej za pomocą jednego urządzenia, oferuje dynamiczną łączność i łatwość użytkowania dla każdego typu klienta, w organizacji o dowolnej wielkości.

 

Pakiet łączności z urządzeniami Lexmark Cloud Bridge zapewnia zaawansowane możliwości, dzięki czemu klienci i partnerzy mogą:

 

  • Zmniejszyć obciążenie IT i koszty infrastruktury drukowania

  • Zwiększyć czas pracy urządzenia dzięki prognozowaniu zużycia

  • Zadbać o bezpieczeństwo drukarek dzięki konfiguracji urządzenia w chmurze i aktualizacjom oprogramowania układowego

  • Zwiększyć widoczność floty dzięki skonsolidowanemu portalowi i interaktywnym analizom

  • Włączyć zdalne zarządzanie mocno rozproszonej floty urządzeń

 

Unikalny pakiet Lexmark Cloud Bridge obejmuje:

 

  • Native Agent standardowo dostarczany na wielu nowszych urządzeniach Lexmarka zaprojektowanych z myślą o IoT

  • Printer Agent, który działa jako dodatkowa aplikacja na starszych drukarkach

  • Fleet Agent działający na serwerze w celu zapewnienia elastyczności w agregowaniu danych z wielu urządzeń

  • Local Agent, który obsługuje bezpośrednią łączność (USB) między komputerem a drukarką

 

Elastyczną architekturę Lexmark Cloud Bridge można rozszerzyć tak, aby sprostać przyszłym wymaganiom w zakresie zdalnego zarządzania flotą.

 

Dla organizacji, które chcą uprościć swój ekosystem drukowania, Lexmark Managed Print Services to rozwiązanie oparte na danych, które zapewnia oszczędności i elastyczność przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia zasobów IT dzięki wykorzystaniu chmury, Internetu rzeczy (IoT) i interaktywnych technologii analitycznych – Lexmark nieustannie monitoruje wydajność urządzenia, aby przewidywać i zapobiegać różnym rodzajom awarii, zanim one wystąpią.

 

Dzisiejsze środowiska pracy są bardziej rozproszone i zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. Zarządzanie flotą w chmurze Lexmarka umożliwia usługodawcom zdalne monitorowanie, zarządzanie i zabezpieczanie infrastruktury druku – a wszystko to bez konieczności wizyty na miejscu. Oznacza to dłuższy czas pracy urządzenia, mniej zakłóceń i łatwe korzystanie dla użytkowników.

 

– Pakiet łączności Lexmark Cloud Bridge umożliwia nam świadczenie naszych wiodących w branży usług drukowania w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie i w dowolnym środowisku drukowania – od floty obejmującej 100 000 urządzeń na całym świecie po pojedyncze urządzenie w zdalnym biurze domowym – powiedział Sebastian Szpila. – Baza architektury Lexmark Cloud Bridge to nowa, mocna podstawa, dzięki której możemy sprostać potrzebom naszych klientów i partnerów zarówno dziś, jak i w przyszłości.

 

Z ofertą produktów i usług marki Lexmark można zapoznać się na stronie www.lexmark.com/pl_pl.html.

 

Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ