Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

P.P.H. „WAZA” s.c. w szeregach PIAP

12.09.2013

P.P.H. „WAZA” s.c. w szeregach PIAP


Chcąc umocnić swoją pozycję w branży, jak również mając na uwadze ciągły rozwój firmy – zdecydowaliśmy, że jest to dobry moment na przystąpienie do PIAP-u. Z przyjemnością dołączymy do grona rzetelnych i profesjonalnych firm, oferując nasze usługi i produkty. – mówi Zenon Kijowski współwłaściciel firmy PPH „WAZA” s.c.

P.P.H. „WAZA” s.c. zajmuje się zdobieniem porcelany i szkła metodą kalkomanii ceramicznej, szklarskiej, organicznej i termochromowej. Dekorowanie wyrobów odbywa się ręcznie, dzięki czemu umiejscowienie zdobienia jest praktycznie dowolne. Dotychczas głównym profilem działalności było zdobienie porcelany stołowej, jednak już od pewnego czasu WAZA działa z powodzeniem także na rynku reklamowym.

Nowoczesny i specjalistyczny park maszynowy zapewnia bardzo duże moce produkcyjne (ok.20tys. kubków/dobę), a wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie wysokiej jakości świadczonych usług. Indywidualne, rzetelne i elastyczne podejście do Klienta stało się czynnikiem najważniejszym we współpracy.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 140 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Więcej informacji o Izbie na stronie
: www.piap-org.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 0791 354 426