Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

P.H. Karpex-Bis nowym Członkiem PIAP

15.11.2012

P. H. Karpex-Bis Piotr Karpierz to nowa firma członkowska Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, która na członkostwo zdecydowała się w  październiku tego rou.
Przystąpiliśmy do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych ze względu na dynamiczny rozwój naszej firmy. Strategia Karpex-Bis zakłada ekspansję na rynku oraz poszukiwanie nowych partnerów i poszerzanie grona klientów biznesowych. Wierzymy, że udział w PIAP umożliwi nam konsekwentną realizację naszych planów, dalszy dynamiczny rozwój i promocję naszych produktów – mówi Piotr Karpierz, Dyrektor Generalny firmy Karpex-Bis.
Firma Karpex -Bis to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo świadczące usługi grawerowania laserem w szkle kryształowym 2D i 3D. Firma dysponuje nowoczesnym laserem i linią produkcyjną. Wykonywane i dostarczane statuetki, kryształy i trofea charakteryzują się wysoką rozdzielczością grawera, co przekłada się na wysoką jakość. Firma charakteryzuje się także szybkimi terminami realizacji wysokiej jakości kryształów. Obsługuje zarówno małe jaki i duże firmy oraz instytucje sektora publicznego. Wśród klientów znajdują się: Honda Poland,, Valeo, ZM Ropczyce SA, Cewe Color, Izba Celna w Krakowie, Urząd Marszałkowski w Krakowie, CBA, Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka, MTP Poznań, Holmes Place, Wisła Kraków, Lechia Gdańsk, Slavia Praga.
Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy prawie 140 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl.