Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

OTWARCI NA JUTRO CZYLI 10 LAT HOLA GUAPO. FILM

01.06.2020

W tym roku 10-te urodziny obchodzi HOLA GUAPO – innowacyjna agencja, która z powodzeniem łączy działalność zarówno eventową jak i reklamową oferując klientom kompleksową obsługę 2w1. „U nas wszystko zamówisz w jednym miejscu” to motto, które najlepiej charakteryzuje firmę.

Z okazji jubileuszu powstał film „OTWARCI NA JUTRO” z podziękowaniem za nieustające inspiracje oraz z nadzieją na dobrą przyszłość.

– „Pomimo coraz szerszej skali działania jesteśmy nadal firmą rodzinną i taką atmosferę pracy chcemy oferować naszym klientom i dostawcom” – mówi Marcin Przewoźniak, założyciel i właściciel firmy  – „Stawiamy na relacje i więzi, które wykraczają poza linię dostawca – agencja – klient. Do tego nawiązuje też nazwa zaczerpnięta z jęz. hiszpańskiego, o którą wiele osób nas pyta. HOLA GUAPO to po prostu codzienne przyjacielskie powitanie typu: Cześć Przystojniaku! Różne kultury, podróże i ludzie są dla nas nieustanną inspiracją, co staraliśmy się pokazać w naszym urodzinowym filmie. Jesteśmy otwarci na jutro, zwłaszcza teraz w tym trudnym okresie, ponieważ jesteśmy optymistami. Dziękujemy za wspólne 10 lat i pędzimy dalej!”.

 

 

Informacja o firmie:

HOLA GUAPO powstało w 2010 roku i obecnie zajmuje się głównie dystrybucją artykułów promocyjnych oraz specjalizuje się w organizacji różnego rodzaju eventów dla firm: konferencji, road show, imprez rozrywkowych i spotkań integracyjnych. Jest również wykonawcą stoisk targowych. Główna siedziba znajduje się w Warszawie, natomiast w związku z rozwojem na Pomorzu firma otworzyła w 2018r. filię w Gdańsku. Poza szerokim portfolio klientów różnych branż w Polsce HOLA GUAPO obsługuje też rynki zagraniczne docierając m.in. do Niemiec, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i USA.

www.holaguapo.eu
Facebook: www.facebook.com/HolaGuapo