Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Osobowości – Zbigniew Zieliński

09.05.2023

Zbigniew Zieliński, AWIH

Który produkt cieszy się największym zainteresowaniem klientów – torby papierowe czy bawełniane?

Torby papierowe zdecydowanie cieszą się największym zainteresowaniem. Być może wynika to z tego, że każdy etap produkcji wykonywany jest w naszej firmie. W związku z tym klient ma duży wpływ na to, jak będzie wyglądała jego torba, oraz oczywiście ma gwarancję dobrej ceny. Natomiast torby bawełniane pochodzą z importu. My wykonujemy tylko nadruk. Przy tych torbach jest bardzo ograniczony asortyment i zwykle niemożliwe jest wyprodukowanie torby innej niż standard.

Jakie najciekawsze zamówienie wykonali Państwo w 2022 roku?

Jednym z ciekawszych zamówień, a w zasadzie serii zamówień było wykonanie toreb z kolorowym nadrukiem przedstawiającym las i zwierzęta w nim żyjące. Wszystkie projekty nadruku były bardzo ładne, ale niestety trudne do wydrukowania. Praktycznie każde zamówienie zajmowało nam więcej czasu. Ale myślę, że klient jest zadowolony i my mamy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Tuż po intensywnym czasie w grudniu przyjdzie kolej na chwilę oddechu, czy szykują się już Państwo na kolejne duże zamówienia?

Zwykle po intensywnym okresie przedświątecznym mamy chwilę mniejszego obłożenia w styczniu. Jest to czas na odpoczynek, wielu pracowników w tym okresie jest na urlopie. Ale już końcówka stycznia jest dla nas pracowita, gdyż zaczynamy produkcję dla sieci handlowych.

Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ