Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Osobowości – Marta Onyszczuk

22.10.2019

Co dają Pani szkolenia motywacyjne?

Właśnie jestem świeżo po szkoleniu First Time Manager 2019 – ICAN Institute. Doskonałe – pozwoliło mi wdrożyć nowe umiejętności umożliwiające wsparcie zespołu i jego motywowanie, które przecież z perspektywy firmy i ludzi zarządzających są tak istotne. Dla mnie szkolenia to idealna płaszczyzna konfrontacji zdobytej wiedzy z realiami zmieniającej się rzeczywistości.

 

Jaką rolę w Pani życiu odgrywa muzyka?

Muzyka jest dla mnie formą odpoczynku i relaksu. Dźwięki pokazują mój stan emocjonalny. Czasami jest dla mnie źródłem energii, a jednocześnie formą zmniejszenia poczucia zmęczenia, a czasem to demonstracja ciężkiego dnia, kiepskiego samopoczucia. Muzyka jest bardzo ważnym elementem mojego życia i emocjonalnej ekspresji.

 

Jaki jest Pani ulubiony sposób na relaks?

Zaangażowanie w pracę zawodową, obowiązki rodzinne często nie pozwalają mi złapać oddechu. Pełnią szczęścia jest czas spędzony z najbliższymi, dziećmi, mężem na tzw. „nicnierobieniu”. Czasami to oglądanie wspólnego filmu lub rozmowy, podczas których porządkuję myśli i nabieram dystansu do wielu spraw, albo po prostu kawa na tarasie w zaciszu naszego domu. Poprawa humoru gwarantowana 🙂