Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Osobowości – Adam Jastrzębski

29.10.2019

Lubi Pan łyżwy, wrotki, spływy kajakowe… Który sport jest Pana ulubionym?

Z ogromną przyjemnością spędzam wolny czas w aktywny sposób i staram się próbować każdej ciekawej dyscypliny. W sezonie letnim biorę udział w spływie kajakowym lub pontonowym. Dzięki bliskiemu położeniu jezior w okolicy Opola trochę żegluję. Moim ulubionym „odkryciem” sprzed kilku lat jest rollerskating. Polecam wykorzystanie rolek jako „instrumentu turystycznego” – my zwykle pakujemy się do samolotu ze sprzętem i zwiedzamy właśnie na rolkach.

 

A jakie emocje towarzyszą Nightskating – nocnym przejeździe rolkarzy?

Nightskating to świetna ogólnopolska inicjatywa. Na każdym NSie jest trochę inaczej. Jedne są bardziej „kameralne”, np. Opolski, gdzie frekwencja jest stosunkowo niewielka, natomiast nadrabiamy świetną organizacją i super afterem, inne z kolei – tak jak Katowicki Night Skating to wydarzenia na ponad 1000 rolkarzy. Spokojnie spróbować może każdy, kto tylko opanował umiejętność hamowania na rolkach.

 

W jaki sposób przekazuje Pan sportową pasję swojej córeczce?

Staramy się w naturalny i niewymuszony sposób pokazać małej, że sami świetnie się bawimy i tym samym dać jej autentyczny wzorzec – udaje się to bardzo dobrze. Większość aktywności można bez problemu dopasować do dziecka, nawet najmłodszego. Wielki wpływ ma tu moja Partnerka, która poświęca szmat czasu na organizację zajęć dla małej.