Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Osobowość – Piotr Taterka

28.06.2022

Piotr Taterka, Symbio Media Group

Dwa lata temu wspierali Państwo regaty Windmagedon, w zeszłym roku byli sponsorem Mistrzostw Świata Juniorów i Mastersów Formuła Foil. Dlaczego właśnie sporty wodne?

Sporty wodne są bardzo bliskie całemu zarządowi Symbio Media Group. Jeden z udziałowców od ponad 35 lat jest zawodnikiem windsurfingu, natomiast pozostali to pasjonaci żeglarstwa. Formuła foil to sport bardzo dynamiczny, nowoczesny, innowacyjny, a my jako firma chcemy być z takimi właśnie wartościami kojarzeni.

W tym roku też się Państwo w coś zaangażują?

W tym roku jeszcze nie zdecydowaliśmy, gdyż bardzo pochłonęła nas pomoc uchodźcom z Ukrainy. Pomagamy rodzinom naszych pracowników, wynajmując im mieszkania, organizując szkołę, dając pracę oraz środki na utrzymanie. Ponadto, w imię solidarności z Ukrainą wyprodukowaliśmy elektrostatyczne flagi w kolorach niebieskim oraz żółtym i przekazaliśmy je wielu szkołom.

Jak jeszcze wspierają Państwo dzieci i młodzież?

Bardzo bliski jest nam sektor edukacji, gdyż jesteśmy przekonani, że nasze kolorowe karteczki elektrostatyczne to kreatywne narzędzie nauczania. Dlatego organizujemy akcje charytatywne i przekazujemy nasze materiały do potrzebujących szkół, przedszkoli oraz ośrodków, które z wielką radością je wykorzystują do różnych zajęć.

Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ