Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Osobowość – Michał Bartkowiak

26.07.2022

Michał Bartkowiak, AXPOL Trading

 

Axpol Trading posiada certyfikat #RowerowyPracodawca, firmy wspierającej aktywność pracowników. Co ten certyfikat oznacza w praktyce?

 

Dla nas certyfikat to nie tylko deklaracja na papierze. Wspieramy aktywność rowerową naszych pracowników, zwłaszcza ich dojazdy do pracy. Wprowadziliśmy udogodnienia takie jak stojaki na rowery, szatnia oraz zaplecze sanitarno-higieniczne. Jesteśmy świadomi, że korzyści płynące z jazdy na rowerze to mniej zanieczyszczeń, lepsza kondycja fizyczna i psychiczna pracowników.

 

W tym roku zdobyli Państwo wiele nagród na targach RemaDays Warsaw – która najbardziej cieszy?

 

Wszystkie nagrody są dla nas równie satysfakcjonujące: Złoty i srebrny medal w konkursie Catalogue Of The Year 2022, Korona Reklamy i wyróżnienie w konkursie Gifts Of The Year 2022. Doskonale wiemy, że sukces naszych Klientów jest naszym sukcesem, dlatego dokładamy wszelkich starań, by proponować im wyselekcjonowane produkty wysokiej jakości.

 

Obecnie ekologia to wiodący trend w wielu branżach. Jak to wygląda w Państwa firmie?

 

Świadomość ekologiczna towarzyszy nam na co dzień. Staramy się funkcjonować zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, co ma odzwierciedlenie w naszej kolekcji GREEN PROMO, skupiającej produkty wykonane z materiałów naturalnych, pochodzących z recyklingu, zgodnych ze świadomym stylem życia i w opakowaniach przyjaznych środowisku.

 

Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ