Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Osobowość – Dariusz Zając

13.05.2021

Dariusz Zając, director, WYDAWNICTWO CRUX – GREENPLANET

 

Kiedy powstała linia produktów GREENPLANET?

 

Pomysł na linię produktów GREENPLANET zrodził się w odpowiedzi na potrzeby naszej planety wynikające z nieustającej eksploatacji jej zasobów oraz emisji CO2 do jej atmosfery. Pierwsze projekty rosnących produktów stworzyliśmy na początku 2019 roku, od tego czasu sukcesywnie poszerzamy wiedzę i ofertę.

 

 

 

Czy ekologiczne produkty z nasionkami są chętnie wybierane przez firmy?

 

Nasze rosnące upominki, które dają możliwość zwrócenia naturze odebranych zasobów, stają się coraz bardziej popularne, ponieważ coraz więcej firm stawia na ekologię. To trend, który daje nadzieję na lepsze jutro dla nas i dla kolejnych pokoleń. Świadomość i odpowiedzialność przedsiębiorców przekłada się na poszukiwania produktów, które pomagają w walce z CO2 oraz globalnym ociepleniem – właśnie takie oferujemy.

 

 

 

Jakie produkty można znaleźć w kolekcji GREENPLANET?

 

Kolekcja GREENPLANET to przede wszystkim „rosnące” ekoupominki reklamowe z możliwością personalizacji – od kubków z korkowymi podkładkami, papierowych ołówków, długopisów, smyczy, przez breloki i notesy, aż do alternatywnego środka transportu – elektrycznej „rosnącej” hulajnogi! Istotą każdego produktu są załączone nasiona drzew, które należy samodzielnie zasadzić. Dla niecierpliwych w ofercie mamy także już większe sadzonki sosny czarnej i drzewa tlenowego.

 


Artykuł ukazał się w najnowszym wydaniu Gifts Journal Polska. Do pobrania TUTAJ.