Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Osobowość – Anna Roszczak

11.06.2020

Anna Roszczak, Asgard

 

Które upominki reklamowe są najpopularniejsze?

Nie licząc zainteresowania środkami ochrony osobistej, wiele zapytań otrzymujemy o dobrej jakości kubki termiczne, takie jak kubek termiczny Lock 440 ml czy ładnie prezentujące się power banki LATIV. Sporą popularnością cieszą się też kamienie do whisky TENNESSEE stanowiące oryginalny i praktyczny upominek. Mimo postępującej cyfryzacji nadal jest zapotrzebowanie na eleganckie notesy jak oprawiony w ekoskórę notes VASCO.

 

Czy na targach pozyskują Państwo kontakty zagraniczne?

Patrząc na targi RemaDays z punktu widzenia pozyskiwania kontaktów, to nastawiamy się na prezentację naszych produktów i podtrzymanie relacji z klientami krajowymi, którzy stanowią ponad 82% odwiedzających. Oczywiście nawiązujemy relacje, zwłaszcza z agencjami reklamowymi zza wschodniej i południowej granicy. Choć jest to relatywnie niewielka liczba kontaktów, to z roku na rok jest coraz więcej gości zagranicznych.

 

Jakie rozwiązania wdrożyli Państwo w czasie koronawirusa?

Wprowadziliśmy zakazy podróży służbowych pracowników i odbiorów osobistych towaru oraz niezbędne obostrzenia sanitarne (zapewniliśmy pracownikom środki do dezynfekcji rąk, rękawiczki jednorazowe, wydzieliliśmy strefy pozwalające na zachowanie odpowiednich odległości). Wszyscy, którzy mieli taką możliwość, przeszli na pracę zdalną. Postawiliśmy też na intensyfikację działań reklamowych online.