Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

OpenPrint.pl i Dreamroots nowymi Członkami PIAP

26.02.2018

W lutym br.grono Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych powiększyło się o nowe firmy z branży. Członkami stowarzyszenia branżowego PIAP zostały firmy: OpenPrint.pl oraz Dreamroots.

Przystępujemy do PIAP-u w trosce o stabilny rozwój naszej firmy. Chcemy stale podwyższać naszą jakość i wzmacniać branding naszej firmy. Członkostwo PIAP jest doskonałym potwierdzeniem naszych ambicji– mówi Wiktor Bogdanowicz  Digital Marketing Manager OpenPrint.pl.

 

Doceniając potencjał rosnącego rynku usług w zakresie promocji oferującego wciąż nowe możliwości, z ogromną satysfakcją dołączamy do grona Przedsiębiorstw zrzeszonych wokół PIAP. Postrzegając Izbę jako innowacyjne środowisko rozwoju mamy nadzieję na owocną współpracę – mówi Wiktor Dębski CEO Dreamroots.

OpenPrint.pl jest nowoczesną drukarnią internetową, która oferuje jedne z najtańszych cen na rynku przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi oraz produktów. Drukarnia oferuje druk w technologii offsetowej, solwentowej oraz cyfrowej. Najważniejsze cechy firmy to: profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz szybka i jakościowa obsługa. Dodatkowym atutem firmy jest wewnętrzne studio graficzne, które w kreatywny i sprawny sposób wspiera klientów (na pierwsze zamówienie oferując darmowy projekt graficzny). OpenPrint.pl jest częścią Reflect Group, w skład której wchodzą również: OpenGift.pl – pomysłowe gadżety reklamowe oraz OpenWear.pl – hurtownia odzieży reklamowej.

Firma Dreamroots istnieje na rynku e-commerce od 2010 roku, zdobywając doświadczenie niezbędne do kompleksowej realizacji projektów wyróżniających się wysoką jakością i niebanalnym designem.
Firma od lat umacnia swoją pozycję na rynku towarzysząc klientom na każdym etapie produkcji – od projektowania po realizację równocześnie dbając o wysoką jakość tego procesu. Zarówno zespół doświadczonych pracowników, jak i własny, nowoczesny park maszynowy, pozwalają na realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów klientów korzystając z szerokiej oferty materiałów i produktów.
Każdego dnia specjaliści marketingu, projektanci, pracownicy produkcji i szwaczki z pełnym zaangażowaniem pracują na sukces firmy i jej klientów.
   
Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 170 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

Więcej informacji o Izbie na stronie: www.piap-org.pl
Kontakt dla mediów:
Katarzyna Wojniak, biuro@piap-org.pl | tel. 791 354 426