Jedyny magazyn poświęcony
wyłącznie upominkom reklamowym

Opaska sublimowana – kolejna nowość w ofercie Headwear Professionals

05.06.2023

Headwear Professionals wprowadza na rynek nowy produkt: opaska sublimowana – wyjątkowy gadżet reklamowy, który pozwoli wyróżnić się w tłumie i skutecznie promować markę lub wydarzenie, dzięki wysokiej jakości mikrofibry, trwałemu wykonaniu i możliwości personalizacji.

Opaska sublimowana wykonana z wysokiej jakości mikrofibry o gęstości 190 g/m2. Ta opaska to idealny produkt reklamowy, który pozwoli użytkownikom wyróżnić się w tłumie i skutecznie promować markę lub wydarzenie. Opaska została starannie wykończona ściegiem drabinkowym, zarówno na górze, jak i na dole, co gwarantuje jej trwałość i estetyczny wygląd. Dzięki temu detalowi, opaska prezentuje się stylowo i elegancko.

Przybliżone wymiary opaski to 8,5 cm wysokości x 25,5 cm szerokości. To optymalne rozmiary, które zapewniają wygodę noszenia i dopasowanie do większości użytkowników. Niezależnie od tego, czy będzie używana na wydarzeniach sportowych, koncertach, czy w codziennych sytuacjach, opaska zapewnia komfort i swobodę ruchu. Materiał, z którego wykonana jest opaska, to mikrofibra o wysokiej jakości. Jest ona nie tylko miękka i delikatna w dotyku, ale również bardzo trwała. To sprawia, że opaska będzie służyć przez długi czas, zachowując jednocześnie swoje pierwotne właściwości. Mikrofibra jest również łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu można cieszyć się czystością i świeżością opaski przez wiele użyć.

Opaska oferuje również szerokie możliwości personalizacji. Dzięki technologii sublimacji można na opasce umieścić dowolny wzór, logo, czy napis. Ta metoda druku zapewnia wyraziste, odporne na ścieranie i blaknięcie kolory, które będą przyciągać uwagę. Opaska sublimowana z mikrofibry to nie tylko praktyczny gadżet, ale również skuteczne narzędzie marketingowe. Idealnie nadaje się jako upominek dla klientów, partnerów biznesowych lub uczestników wydarzeń. Jej funkcjonalność, trwałość i możliwość personalizacji sprawiają, że stanowi doskonały nośnik przekazu reklamowego.

Więcej informacji na stronie: https://headwear.com.pl/oferta/m79-opaska-sublimowana/